Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen szavót használjak...

Milyen szavót használjak penészes falra? Létezik olyan ami a penészt eltávolítja s a falfestéket sem marja le? Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet szoktam, szerintem nagyon jó.

2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Festéket egyáltalán nem bántja
2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tömény hipót, esetleg picit hígíthatod vízzel, de nem érdemes, töltesz egy spriccelős flakonba, majd azzal lepermetezed a falat. Csak szellőztess aznap többször. Én havi kétszer fújom le vele a falat ott, ahol penészes. És nem szabad törölni semmivel sem, csak hagyni kell megszáradni. Fehér és színezett falon is használom. (sajnos)
2012. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"tömény hipót, esetleg picit hígíthatod vízzel, de nem érdemes, töltesz egy spriccelős flakonba, majd azzal lepermetezed a falat. Csak szellőztess aznap többször. Én havi kétszer fújom le vele a falat ott, ahol penészes. És nem szabad törölni semmivel sem, csak hagyni kell megszáradni. Fehér és színezett falon is használom. (sajnos)"


A szavónak is natrium-hipoklorid a hatóanyaga, fél liter 1000 Ft., a hypónak nincs 100 Ft literje. Tökéletes megoldás, olcsón, ne a reklámok miatt vásárolj.

2012. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sárga és zöld falon próbáltam eddig. Abszolút semmit nem változtott a színe. Eszerint nyugodtan használhatod. Ha nem bízol benne, akkor egy nem látható helyen tegyél próbát. Amúgy nagyon keveset kell használni belőle, iszonyú szaga van és nehezen szellőzik ki, ha sokat használsz.
2012. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem jár még erre Valaki! A hypós megoldást színes falra is lehet alkalmazni? Köszi!
2013. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!