Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csótányt találtam a fürdöben!...

Csótányt találtam a fürdöben! Mivel irtsam ki?

Figyelt kérdés
Most költöztünk uj albiba már 1 hónapja.És tegnap találtam egy hatalmas csótányt.A panel lakásban lévó szellőztetőket mivel takarjam el?szerintem ott közlekednek.Minden más vizesblokkos lukat begipszeltem.
2009. jún. 5. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdasági boltban tudnak segíteni>>>Bio Kill
2009. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudod kiírtani őket:D

A szellőzőket ne takard le, nem véletlen kerültek oda! a lefolyókon és a vc-n keresztül is közlekednek, azt csak nem gipszeled be!

2009. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

lefolyókon és wcn?

ezt azért kétlem

2009. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Panelban nőttem fel........sajnos.
2009. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ahol a vizes csövek jonnek be azt gipszeltem be.a mosdónál ,kádnál mert nagy luk tátongott ott.akkor hogy előzzem meg h.ne jöjjenek be?Kicsit tisztaság mániás vagyok minden 3dik nap fölmosok porszivozok,fertötlenitek.Még is megtaláltak.
2009. jún. 5. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Venni kell jófajta csótány irtó szert, körbefújni vele az egész lakást időnként. Legalább is mi így oldottuk meg.
2009. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni csótányírtást.Nem permetezést,hanem zseléset.Hozzánk negyedévente járnak 1000ft.És semmi bogár nincs,de elötte rengeteg volt.Az első írtás óta nincs egy darab sem.
2009. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

azt sajna nem tudom mivel írthatod ki de gratulálok h.így "szembe mersz szállni" vele,én ott kaptam volna infarktust,amint meglátom!!!:O


bocs h.érdemben nem tudtam segíteni...

2009. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a csótányt nem lehet rendesen kiirtani, érdemes kihívni szakembert, és leraknak kis zselékockákat, vagy fújnak párat és kész. De hatásosabb lenne az egész házban vagy legalább a szomszédoknál, ahonnan jönnek.

Nem drága.


Vagy vegyél valami mortein vagy raid vagy valami rovarirtót és fújj bele vele rendesen.

2009. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és a csótány megy a tiszta lakásba is, szóval nem a te hibád. Jó, hogy begipszelted azokat a lyukakat!
2009. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!