Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap találtam egy csótányt...

Tegnap találtam egy csótányt a konyhába, nagyon megijedtem. Egész éjjel nem aludtam. Ezzel az ijedséggel ugye nem ártok a babának?

Figyelt kérdés
mindig a csótány jár az agyamban,már vettem csótányirtót is,de akkor is,undorodom nagyon.
2009. aug. 31. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az ijedtséggel nem ártottál a picinek, de azt mindenképp érdemes lenne kideríteni, hogy került csótány a lakásba!! Próbálj megnyugodni, mert a sok stressz nem segít!
2009. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja a babádnak.Nem kell túlreagálni a dolgot.Bocsi,hogy ezt írom de egyre inkább azt látom,hogy a mai kismamák már nem mernek meginni egy pohár colát sem,nem mernek takarítani mert ezt vagy azt belélegeznek.Persze ezt nem úgy értem,hogy azért jelent meg nálad a csótány,félre ne érts:)

De most komolyan,azzal ártotok a legtöbbet magatoknak és a babátoknak is,hogy végigidegeskeditek az egész terhességet ahelyett hogy kiélveznétek azt a csodálatos 9 hónapot.Mindenkinek szép pocakoskodást kívánok!

2009. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már neis haragudj,de én merek takaritani,és be is fujtam öt rovarirtoval,amit tuti be is lélegeztem,és most azon izgulok nehogy baj legyen
2009. aug. 31. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, a babának nem lesz ettől semmi baja. Ne idegeskedj! Csótányírtóra meg ne dobd ki fölöslegesen a pénzt, nem érnek semmmit, már régen immunisak rá. Van egy rovarítró ismerősünk, ő (mivel sajan nálunk is vannak/voltak) a Góliát nevű gélt ajánlotta. Ezt a lakás több pontjában helyezik ki és kb. 3 havonta kell ismételni. Kinyírja a kis dögöket és nem ártalmas emberre, babára nézve. Max. pici barna pöttyöket (ez a gél) fogsz látni a lakásban, de hát ha használ megéri. Úgyhogy hívj fel egy rovarírtót és kifejezetten ezt kérd.
2009. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!