Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék megvarrni WC...

Hogyan tudnék megvarrni WC ÜLŐKE HUZATOT?

Figyelt kérdés
[link]

2012. febr. 25. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom tűvel meg cérnával.

De szerintem nem túl higiénikus a találmány.

2012. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

És óránként fogod mosni?? Ahelyett,hogy domestoszos vízzel letörölnéd???

Vagy nincs nálatok férfi??

2012. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A WC deskat megmered, az anyagot igy kiszabod, amit bekell szegni, majd gumit tudsz bele tenni, igy mar elkeszult.

Viszont nem higenikus, tehat latvanyos lehet, de nem lehet tisztan tartani, igy ugy erzem, hogy akar fertozest is tud okozni, hiszen elkerulhetetlen, hogy ne erjen oda akar vizelet is, s minden WC hasznalat utan a kezet megmossuk, de ezt mar nem igen.

2012. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most neztem meg a linket, ezt nem ajanlanam, viszont leeht kapni szines uloket, inkabb azok kozott erdemes valasztani, mivel tobb szinben van, de nem egy anyag, hanem plasztik, tehat ezt lehet tisztan tartani is.
2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, de retkes wc van a képen (2.)!
2012. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üzenem annak aki privát levelet írt nekem, hogy a képen lévő wc igenis retkes, dzsuvás, tessék megnézni a csapolásánál. A képek a mi wécénkről készültek, 3-an használjuk, 1 nő, 2 férfi (1 kamasz és 1 felnőtt). Sajnálom, hogy a lelkivilágába gázoltam akárkinek is, erre vagyok a legallergiásabb tisztaság szempontjából. A képeket össze lehet hasonlítani a hirdetés képeivel. A minimum a hirdetésben egy makulátlan tisztaságú wc lett volna.

[link]

[link]

2012. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tényleg retkes a hirdetési kép.

és nem higiénikus a deszkahuzat.

Szerintem inkább be kell fűteni, vagy meleg helyről átvinni a deszkát ;)

Vagy leteríteni egy ronggyal, ami mehet is mindjárt a főzőprogramba.

2012. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!