Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem gáz munka a fagylalt...

Nem gáz munka a fagylalt árulás nyári munkában?

Figyelt kérdés

Mivel még szükségem lenne egy kis pénzre, és itt a környéken más lehetőség nagyon nincs, ezért hallottam hogy van lehetőség fagyit árulni, a biciklis féle megoldással. =) Ugye erre, vagyis ilyen munkára gondolok konkrétabban: [link]


Nem tudom, mennyire jó munka ez van valakinek valami tapasztalata? Vagy nem túl égő munka?


2011. júl. 22. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért lenne égő. Örülj, hogy mondjuk ezzel is kereshetsz pénzt.
2011. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem magam miatt értem, hogy én hiszem azt hogy "égő" hanem a "mai" szemléletmód miatt...
2011. júl. 22. 09:54
 3/6 anonim válasza:
nem égő szerintem, de biztos nehéz lehet hajtani annyi fagyival :D
2011. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp fontos, hogy jó kondiban légy. Ne legyél elhízott, de piszkafa se. Tudni kell tekerni a triciklit és fagyival megpakolva még tolni sem könnyű.


Szerintem, ha van ilyen lehetőséged, akkor mindenképp vágj bele. Napozhatsz is közben. Viszont készülj fel a normálatlan emberekre (pisztácia fagyi van?, Máshol nagyobb adagot adnak, mivel adja a fagyit fakanállal? stb. megjegyzésekre)


Illetve abban az esetben, ha mindennap szeretnél menni dolgozni, nem csak akkor, mikor süt a nap, akkor keress mást. Egyéb irányban kellemes nyári munka.

2011. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy tavaly annál a cégnél is volt hasonló tricikli, akinél én dolgoztam, s egy fiú és egy lány felváltva mentek vele. (18 évesek)


A fiú sármőr volt, a lány is bájos, sok fagyit eladtak.

Szerintem jó dolog.


Előző voltam

2011. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kondival nincs probléma, alapból biciklizek versenyszerűen , stb.


Ha még lehet jelentkezni, akkor megteszem.. =)

Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!