Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy is tisztít egy gőzölős...

Hogy is tisztít egy gőzölős felmosó? Az oké hogy fertőtlenít, de tisztításra szerintem nem alkalmas, hiszen ugyan azt a rongyot huzogatom végig a lakáson. Vagy túlprecíz vagyok?

Figyelt kérdés
Én fel is szoktam előtte mosni, aztán fertőtelnítek vele, mert kutya és baba is van nekünk. Hozzáteszem: nem a puccos teleshopost vettük, hanem 10000-ért az intersparban Bob Home nevezetűt. Nekem bőven megfelel, mert csak a fertőtlenítés miatt vettük, és hogy nem domestosszal mérgezzük magunkat. De anyósom szerint azzal kell felmosni, felesleges előtte rendesen, mert olyan szuperül tisztít. De milyen felmosás az, hogy szétkenem a koszt, mégha meg is öltem közben a kórokozókat? És sokan így csinálják úgy tudom, meg ő is mondta hogy mások szerint így kell. Hmm... Szerintetek? Túl precíz vagyok?
2009. jún. 8. 13:54
 1/1 anonim válasza:
Szerintem még nem találták fel a tökéletes felmosót.Ennek ellenére én szívesen használom a gőzölőt, mert a fugákba is belemegy a gőz, tisztítja.s hát a felmosás végén fekete a mikroszálas anyag, ami azt mutatja, hogy jól dolgozik, magában tartja a koszt.
2009. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!