Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen márkájú és azon belül...

Milyen márkájú és azon belül milyen típusú elöltöltős mosógépet vegyek 2felnőtt+1óvodás+1baba mellé?

Figyelt kérdés
szóval, sok a mosnivaló :)
2012. márc. 5. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy ha sok a mosnivaló akkor főleg arra figyelj,hogy energiatakarékos legyen....
2012. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arra is figyelj hány kg ruhát mos egyszerre. Minél nagyobb annál gazdaságosabb. És minél több általános/az egész gépre, nem csak egy alkatrészére/ garancia legyen rá!

Szerintem: AEG, SAMSUNG, LG. Nem feltétlenűl ebben a sorrendben. Ha lehet inverteres motorral mert piszok csendes és általában több év garanciát adnak csak a motorra.

Csak normál méretű ha van helyed, "keskeny" felejtős.

2012. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem elöltöltős Samsungom van, keskeny, de 5 kiló ruha belefér. Édeskevés. Nektek érdemes lehet legalább 7 kilósat venni.

A Samsunggal amúgy jó tapasztalataim vannak, olcsó volt nagyon a gép, az üzlet 1 év garanciát adott, de kiderült, hogy a cég több mint két évet vállal akkor is.


Mindenesetre ha van rá mód, egy jobb minőségűbe érdemes lehet beruházni, pl. Ariston.

2012. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai gépek már nem olyan strapabíróak, mint a régebben gyártottak. Olyat vegyél amelyikre a legtöbb garanciát adják.
2012. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiket én láttam, arra mind 1-2 év garancia volt. Ennyit pedig ad egy mosógépszerelő is, így mi felújított mosógépet vettünk, egészen pontosan egy mosó-szárítógépet (Indesit) 40eFt volt, 1 év garanciával.
2012. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén 2felnőtt+1óvodás+1baba:


Mi egy 7 kg-os teherbírású inverter motoros LG gépet választottunk! Másfél éves, még mindig ugyanolyan szépen és illatosan valamint csendesen mos, mint az első napokban!


Imádom és nem hiszem, hogy valaha választanék más márkát.


Tényleg rengeteget megy, heti 5-10 alkalommal, változó, de sokat használom.

2012. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Werpool az a legjobb!de ha 4-en vagytok nem szerencsés elől töltőset venni mert kevés a hely!nekünk is volt de az elöltöltőseknek kevés a helyük jobb a hagyományos mosógép 4 családnak mi 5-en vagyunk és még így is sok a mosni való!
2012. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!