Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dupla üvegű ablakok 2 üvege...

Dupla üvegű ablakok 2 üvege közötti vizet, hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ablakokat takarítani, és dupla üvegűek az ablakok, letöröltem kivül majd belül és ott maradt valami vízfolyás a két üveg között. Akár le se takarítottam volna, a vízfolyás ott maradt...
2012. márc. 7. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Egy idő után tönkremegy az ablak. Mi most cseréltettünk ki kettőt, mármint az üveget 20 év után.Olyan volt mintha meg se tisztítottam volna.
2012. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen régi típusú panelablak, azokat szét lehet nyitni, van bennük csavar.
2012. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott valami nagyon nem stimmel. Vagy kell lenni valahol egy csavarnak, amivel szétnyitható az ablak, vagy egyáltalán nem szabadna közé menni semminek. Nekünk van ilyen is, olyan is itthon (a ház egy része utólag lett hozzáépítve), de még sosem pipáltam olyat, hogy a nem szétszedhető dupla üvegek közé bármi befolyjon.
2012. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. A kettő üveg között vákum van. Egy idő után tönkremegy. Párásodik közte,(annak ellenére, hogy valami páraelszívó csík van benne), majd vízkő marad utána, ami nagyon ronda, olyan mintha nem pucoltál volna ablakot.
2012. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Argongáz van köztük ha gázzal töltött, vagy csak sima levegő. Vákuum biztosan nincs, ezek az üvegek nem bírják. Az alucsík alatt páragyűjtő anyag van.
2019. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!