Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van itt olyan nő, aki nem éri...

Van itt olyan nő, aki nem éri utol magát a háztartási munkában?

Figyelt kérdés
Én már évek óta küszködök, mert mindig el vagyok maradva.Ha kicsit lazítok, akkor pár nap és halomban áll a szennyesruha.A konyhában például egész nap lehetne takarítani.Igaz a párom is ludas ebben, mert egész nap eszik ha itthon van, és nem pakol el soha maga után.Szóval ki sem látszom a házimunkából.Van valaki aki le tudná írni egy napját, hogy hátha tanulok mások napi rendszeréből.Előre is köszönöm!:)
2009. jún. 11. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
hát igen egy ember nemtud mindenki után takaritani!Ha viszont mindenki elpaolna maga után nemlenne soha szétpakolva.Énpl. mindig ugy csinálom hogy (bár nekem könnyű mert itthon vagyok csak a férjem dolgozik) hogy pl. nálunk is sokszor van hogy mosogatni kéne. szinta azzal elmehetne az egésznapom mert hiába ha elmosogatok deha máár etetem a picit akkor már van is mosogatni való. én beteszem a mosogatógépbe a dolgokat mindig ,főzökis szóval van mit betenni, és folyamatoisan beteszem igy sosincs mosoganivaló, este bekapcsolom a gépet mert addigra telivan és reggelre megis szárad az evőeszköz. persze nagytálta nemszoktam berakni de azon kivül mindent,és van időm másra hogy törölgessen sarkokat kitakaritsam felmossak,nálunk nincs szőnyeg mert szerintem sokat elvesz az idődbőlha porszivózól. sokkal könyebb felsöpörni. feltölök 20per kb mig alszik a picim és kész. ablakokat 2 havonta takaritók egyszárnyú uj ablak igy aztis könnyű.Szerintem sokat segit a mosogatógépha nemlenne ...énis állnék mindenben. De gondolom te dolgozol. amugy nem te vagy a hibás hanem a férjed hogy nemtudsz elvégezni segithetne többet vagy legalább maga után palkoljon el.
2009. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Egy cipőben járunk sajnos. Nekem két pici gyerek is segít szinten tartani az állandó kupit mondjuk, meg a férjem sem veszi általában a fáradságot, hogy alpvető dolgokat a helyére rakjon( koszos zokni, kajálás után elpakljon maga után, vagy csak a sörösdobozait kivigye a kukába). Én is próbálok mindent megtenni, hogy élhetőbb körülmények között legyünk, de rá kell jönnöm, hogy amíg a családomat nem nevelem egy kis rendszeretetre, addig hiába erőlködök, mert csak egy végtelen körforgás az egész és az állandó takarítás miatt nem jut időm arra sem, hogy a gyemekeimmel játszak. Amíg a párod nem segít egy kicsit neked megtartani a rendet, addig ebből nincs kiút.Sok sikert!
2009. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!