Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a zuhanyzótálcát...

Mivel lehet a zuhanyzótálcát a legalaposabban kitiszítani? Barna színű, de szeretném átfesteni, hallottam már ienről, de nem tudom h tényleg létezik ilyen. Valaki csinált már iet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

tömény domesztosz mindent lehoz.

Önts bele tömény domesztosz, nem kell túl sok, aztán fel a gumikesztyüt, nagy levegö és egy ronggyal oszlasd szét a tálca inden része kapjon belöle. aztán nyiss ablakot, és ne lélegezd be nagyon, fél óra múlva, egy kis vizet rá, aztán jól sikáld át és öblítsd le.

2009. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem most a sima Cillit szedte le a vízkőtől bebarnult kagylómat az albiban.
2009. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, vicc, de a gagyi tesco- vízkőoldó nekem baromira bevált. És talán pont azért, mert lehoz minden koszt, ellenben a gagyisága miatt mégsem kell féltenem a dolgokat, hogy kimarná vagy kptatná, és még olcsó is. Én merem ajánlani.
2009. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam a TV-ben, hogy szódabikarbónát kell beleszórni, és félbevátott citrommal átdörzsölni. Nálunk egyenlőre nincs olyan hely, ahol ezt kipróbálhatnám, de nagyon kíváncsi lennék rá, hogy tényleg működik-e.
2009. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!