Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha mostok öblítőt mindig...

Ha mostok öblítőt mindig használtok? Vagy milyen gyakran, és milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Én ugy vagyok vele hogy inkább lemondok pl.a sütikről vagy koláról jégkrémről csak legyen kokkolinó öblitó rózsaszin szinben. mert nagyobb kedvel mosok igy nincs is ruha a szennyestartóban.Régen sporoltam ezzelis. Hát Már ezen nem mert szomszédom aki kis parasztházban lakik mindig azzal mos,és nehogy már én ne mossak azzal ha más meg sokkal szerényebben él vagyis házán ez látszik erre viszont ad!mondjuk én meg a kertben szinte mindent beteremtek amit csak tudok.
2009. jún. 12. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden mosáskor használok öblítőt és kizárólag Silan sensitiv-et de nem azért mert a szomszédom is azzal mos. Lesz...rom ki mivel mikor és hányszor mos. Gyerekem van és szeretem a tisztaságot. Spórolni meg nem a tisztaságon szoktam.
2009. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én coccolinót rózsaszint.probáltam méár többfélét Nekem rózsaszin jön be illatra is ,de főleg mert a többi cocolino nem tartja meg az illatát . lenor meg a silánis jók de azoksem tartottak sokáig.
2009. jún. 12. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi mindig használunk öblítőt, coccolinot, silant, lenort felváltva, attól függően, hogy melyik van leárazva. De azt meg nem tudnám mondani, hogy a szomszédom mivel mos, de nem is nagyon érdekel. (De mi van, ha ő mondjuk azt lopja a boltból, és azért pont azt, mert azt nem látja a kamera vagy a biztonsági őr? Na jó ez csak ilyen éjjeli agymenés volt.)
2009. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt nemtudoma szomszédom milyen öblitővel mos,csak azthogy öblítőt használ!aztán úgyvoltam vele hogy nehogy már csak ő használjon...Én meg még ezzel is sporoltam pedig össze lehet hasonlitani az ő házát meg a miénket.No tudom a háznak ehhez semmi köze csak hirtelen ez volt a gondolatom...
2009. jún. 13. 00:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a legtöbb öblítőre allergiás a családom, ecettel öblítek. Nincs ecetszaga a ruháknak, puhák és senki nem viszket tőle, vagy kap kiütést.
2009. jún. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam Lenor-t, Coccolino-t, Quanto-t, mindig azt, amelyik le volt árazva. De most anyagi megfontolásból Lidl-ös Dussy öblítőt vettem, világoskék színűt, és nagyon tetszik a ruháimon. Általában szombatonként mosok, kintre teregetek, de a törölköző még használat után is öblítőillatú.

A konyharuhákat, törlőrongyokat én is ecettel mosom, és így a mosógépem sem lesz vízköves.

2009. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azért használsz csak öblítőt mert a szomszédod is használ?Ez azért egy kicsit vicces.

Én is mindig olyat veszek amelyik éppen akciós coccolino,silan,lenor tök mindegy a lényeg hogy sensitiv legyen a babám miatt.

2009. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Silant, Lenort és Quanto-t szoktunk venni. Mikor milyenhez van kedvünk. De mindig használok öblítőt, mert anélkül olyan keménynek és kartonszerűnek tűnnek a ruhák meg aztán így könnyebb is vasalni.
2009. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem azért használok öblitőt mert a szomszédom is,előtte is használtam,és aztán sporlásból lemondtam róla,de mikor éreztem ő használ úgyvoltam vele hogyha ő megteheti és miért nem?
2009. jún. 15. 00:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Énis kiprobáltam a silánt(sárga)hihetetlen jó!
2009. jún. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!