Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a teendő vízszivárgásakor?

Mi a teendő vízszivárgásakor?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete szivárog a víz a WC kagyló alól. Mi a teendő ilyenkor? Ne azt írjátok, hogy hívjak ki egy szakit, mert azt én is tudom. Csak jó ötleteket várok. Megoldható-e ha én szerelem meg és ha igen hogyan?

2012. márc. 28. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Megvárod, míg elönti a sz*r a lakást?
2012. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg tudnád oldani, nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2012. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kb. 20 cm hosszú flakonban (mint a fogkrémes tubus) lehet kapni (azt hiszem szilikonos) tömítő-hab sprayt. Ha jól emlékszem, kb. 10 évvel ezelőtt 1-2 ezer Ft volt. Viszont külön kinyomó szerszámot is kell hozzá venni, (akkor volt kb. 3500.- Ft) mert szabadkézzel nem lehet kinyomni a tubusból. A vicc az, hogy az egész flakonból erre elég lesz max. a tubus fele.


Így csak az a megoldásom maradt, hogy hívtam egy szakit, mivel nekik ebből mindig van készleten megkezdett tubussal, és valamikor megvették a hozzávaló kinyomószerszámot is. A szakinak fizettem a 10 perces melóért 2500,- Ft-ot.

2012. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy alóla és nem az öblítővíz bevezetésnél ? Ha nem ott akkor nézd ill. mozgasd meg a kagylót, hogy nem-e mozdult ki a leragasztása. Cementtejjel volt, vagy szilikonragasztóval? Ha fel kellene venned, nem nagy ügy, de akkor kell egy toldó a lefolyócső és a kagyló közé, amit méretre te fogysz vágni egy vasfűrésszel, mert kb 40 cm hosszú. Azért írom,mert a minap én is ezt csináltam. Ui. nem folyhat a víz, csak akkor, ha a kagyló csatlakozás a lefolyónál elöregedett. Csere és szilikonos ragasztóval lekened, vársz egy napot és használhatod!
2012. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha alóla folyik, akkor kevés hozzá csak a szilikon! Fel kell szedni és meg kell nézni hogy nem repedt-e a csonk a fajanszon, valamint ki kell cserélni az ültetőgumit!


Üdv.

2012. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!