Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánlanátok olyan felmosó...

Ajánlanátok olyan felmosó szettet, amivel annyira ki tudom csavarni a vizet a felmosófejből, hogy épp hogy csak nedves legyen?

Figyelt kérdés

Építkezés után nagytakarítás. Laminált padlónk van, amit elvileg nem szabad felmosni, csak áttörölni. Olyan felmosóra lenne szükségem, ami totálisan kicsavarja a vizet a fejből.

Köszönöm a segítséget!



2012. márc. 29. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kettő is van a családban ebből,igaz nem olcsó de nagyon jó.


[link]

2012. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ha èpìtkezès utàn eloszor felmosod ìgy egyszer kètszer, jòl kicsavarva... ès utàna csak a laminàlt padlòhoz valò tisztìtòszerrel tisztìtod, sztem nem lesz baja... a lènyeg, hogy ne tocsogjon a vìzben... valòban legyen jòl kicsavarva.. (càfoljatok meg, ha tèvedek)
2012. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Laminált padlóhoz van külön tisztítószer? Ezt nem is tudtam.

Valóban fel kell mosnunk párszor, mert nagyon nagy a por, és ez hajópadló, így a rések tele vannak porral. Igaz, hogy laminált az illesztéseknél is, de nem tesz neki jót a felmosás. Az ára a felmosónak nem számít, nem akarok ezen spórolni, ha már megvettük a drága padlót :)

2012. márc. 29. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:

a viledának van egy nagyon jó csavarókosaras vödre, piros, és az a lényeg, h amikor belenyomod a mopot, akkor kicsit lesüllyed, és körbeöleli.


teszkóban sztem simán kapsz, pár ezer ft, de nagyon tartós, nekem már 4-5 éve megvan.

2012. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 éve ilyennel mossuk fel a laminált padlót, és még nem lett baja!


[link]


Az a lényeg, hogy ne tocsogjon, ne álljon rajta a víz! A felülete műanyag annak nem árt, csak ha nagy mennyiségű víz kerül alá, vagy a résekbe.

2012. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mivel mosol fel, a lényeg h ne ússzon. A legegyszerűbb felmosó is megteszi, ha kicsavarod. Én sima csavart szálakból álló felmosót használok évek óta és teljesen jó.
2012. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!