Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » IRobot - van valakinek?...

IRobot - van valakinek? Érdemes belefektetni?

Figyelt kérdés
Emeletes ház, három gyerek (srácok), vastag, rojtos szőnyegek. Írjatok légyszi, akinek van, megvennétek-e űjra? Érdemes belefektetni? Esetleg van jobb márka, vagy maradjak a kézierőnél?

2012. ápr. 15. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Mi most vettünk, zseniális!Előtte fél évig fórumokat néztem, meg a youTube-on videókat, ezek alapján vettünk IRobotot, mert ez tűnt legjobbnak. Alá tudom támasztani, hogy -ahogy a videókon is látszik -, valóban megküzd minden rojttal, nálunk a rongyszőnyeggel is megbirkózott és a nagyon vastag szőnyeggel sem volt gondja. Kábelekbe sem gabalyodott bele. Nemhogy megvenném újra, hanem úgy érzem más életminőség egy ilyen robottal élni.:D Nekünk most főleg, mert kis gyerekünk van,aki ott is koszt talál, amit mi nem is látunk.... Ja,és én nem érzem, h a takarítási hatékonysága rosszabb lenne, mint egy normál porszívónak, ez nekünk nagy meglepetés volt, mert azért kisebb a teljesítménye. Az én porszívózási hatékonyságomat mindenképp veri. Már tudom mit éreztem a nők, amikor feltalálták a mosógépet.;) Csak ajánlani tudom.
2013. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!