Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy szilikonos muffinsütőm...

Van egy szilikonos muffinsütőm, amit képtelenség tisztítani. Ha sütés után picit ráég valami, áztathatom napokig, súrolhatom bármivel, nem jön le. Már nem is használom. Valakinek valami ötlet, hogy lehetne mégis lemosni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Leégett a muffinsütőm

Hiába kefélt-elhagyott a vőm

2012. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én még nem sütöttem szilikonosba szóval nem tudom, de nem lehet lekaparni?
2012. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szilikonos van, de ilyen gondom nincs vele, mindig le lehet tisztítani. Annyi "baja" van, hogy itt-ott elszíneződött egy kicsit.

Nem próbáltad még melegen letisztítani?

2012. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van mosogatógéped akkor próbáld meg abban.Nekem ugyen nem szilikonos van hanem sima de a gép nagyon szépen elmossa mindig.Ha nincsen akkor áztasd be egy éjszakára.
2012. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
áztattam én már mindenhogyan, melegen próbáltam lemosni...igazából már mindent megpróbáltam. Valami használható ötlet?
2012. jan. 2. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Kérj egy újat vízkeresztre. A régire keresztet vethetsz, az beleégett.
2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!