Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » WC-mosdó közös helyiségbe...

WC-mosdó közös helyiségbe milyen típusú illatosítót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem illat érdekelne, hanem hogy pl. zselés legyen vagy spray, vagy... na, szóval értitek :-) A tartósság a legfontosabb szempont.
2012. ápr. 19. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egész jó minőségű falra ragaszthatós kis fújókákat lehet kapni, nálunk olyan van. De hatásos még az erősebb illatú növényekkel teli zsákocska, pl. levendula, vagy akár citrom, sokszor tartok a fürdőben egy fél citrom héját, amiből a levet elhasználtuk.
2012. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A zselés nem sokat ér. Inkább a spré verzió a jó. Azt szükség esetén lehet használni.
2012. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kerria ***** válasza:

szerintem az elektromosak a legjobbak. kis fokozatra állítva kb. 1 hónapig illatozik, érdemesebb belőle karakteresebbet választani, mert azok valóban friss illatot biztosítanak.


a frézia, gyöngyvirág és ehhez hasonló kellemes illatúakat magasabb fokozatra kell sajnos állítani, így az hamarabb elfogy.

2012. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Spray mindenképpen legyen a hirtelen jött erős szagokat elűzni :)
2012. ápr. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon erős, de kellemes illatú spray-t használok. Éppencsak meg kell nyomni a tetejét, és minimális kispriccelt mennyiséggel is nagyon hatékony. KB 4-5 éve megvan ugyanaz a flakon, pedig nem csak a WC-ben használom.
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán 4-5 hónapot akartál írni?
2012. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20:18 Nem. Pár helyesírási hibától eltekintve, azt írtam, amit akartam.
2012. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De hát az hogy lehetséges? Ha mindennap használod. Nekem 1,5 hónap alatt elfogy. Pedig én sem fújok sokat. Persze ha csak a vendégeknek van kint, az más.
2012. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyfelől nem írtam, hogy minden neap használom. Akkor használom, amikor szükség van rá. Nagycsaládban valószínűleg másfél évente újat kéne venni. Másfelől viszont nagyon erős koncentrátum. Az "én sem fújok sokat" kifejezés relatív. Ahhoz képest, amilyen összehasonlítási alapod van, lehet, hogy tényleg nem érzed soknak. Ha másfél hónap alatt elfogy, akkor valószínűleg többnek éreznéd.


Ha nem otthon vagyok, és használok légfrissítőt, azokból én is többet szoktam nyomni, hogy legyen valami hatása. Nyilván nem szeretem azt sem pazarolni, de ahhoz képest, amit a saját légfrissítőből használok soknak érzem. Ha nem lennék hozzászokva, kevésnek érezném.

2012. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is évek óta megvan, több, mint 4-5. Nagyon ritkán használom, mert jól szellőzik a lakás, minden reggel szellőztetek pár percet, és ritkán is van rá szükség. Furcsa módon a macskák miatt kell csak, mert olyan galambokat eregetnek, hogy elájulunk :)
2012. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!