Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran tisztitjatok...

Milyen gyakran tisztitjatok meg a tükröt a mosdonal?

Figyelt kérdés

Szerintem a legtöbb helyen gyakorlatilag minden fogmosas utan lehetne, tehat este es reggel. Fogselyem hasznalata legalabbis nekem foltokat hagy a tükrön.

Megis, nekem nem lenne fontos, öszinten hetente egyszer nekem eleg lenne. Parom viszont elvarna, ugy veszem eszre, ahogy a csaladjaban tenyleg mindig minden ragyog. (Anyja 2 gyerek mellett sosem dolgoztt, növere tisztasag manias.) Igy nalunk hol igy, hol ugy van.

NEM VELEMENYT VAGY TANACSOT KEREK azzal kapcs, ahogy nalunk van!!!

Csak az erdekelne, masnal hogy van ez.


2012. jan. 2. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
naponta, nálunk is pont ugy van ahogy nálatok :) és a lidl-is ablaktisztító a legjobb!!
2012. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :)
2012. jan. 2. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk alkalomszerűen, heti 1-7 alkalommal. Oda van készítve az ablaktisztító, ha reggel nem épp rohanok, akkor tépek egy kis vécépapírt, fújok rá egyet és letörlöm, ahol cseppes. De ha rohanok, akkor bizony elmarad és nem is zavar. Ha a párom észreveszi, akkor néha ő is megcsinálja.
2012. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én vettem a KIK-ben egy elektrosztatikus törlőrongyot 300 ft-ért, azzal ablaktisztító nélkül le lehet törölni.
2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 7. 00:29
 6/8 anonim ***** válasza:

amikor koszos. Nálunk a mosdó is gyakran koszos, kétnaponta lehetne pucolni. Ablaktisztító és rongy a mosdó alatt, fújok, törlök, fél perc. Ha lusta vagyok, akkor minden reggel, amikor pucolom nedves törlőkendővel a szemüvegemet, a végén a tükröt is áttörlöm vele, persze csak alul.

Ne a tükröt lesd fogselymezéskor, hanem hajolj le a mosdó fölé, meg a család többi tagja is.

2012. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hetente, amikor a mosdót is takarítom. Ha nagyon extrán koszos, akkor persze áttörlöm.
2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha nem latom, mit csinalok a fogselyemmel, akkor nem tudom egy helyen 3-4szer is atpucolni, ahol szükseges. Nem mindenhol eleg egyszer athuzni a fogselymet.

2012. jan. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!