Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most költöztünk paneles házba...

Most költöztünk paneles házba a párommal. Nem számítottam palotára na de ami itt van az szörnyű! Elhanyagolt lelakott az egész lakás! Undorodom mindentől ami itt van! Nem szívesen érek hozzá semmihez sem! Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sajna nekem nem elég az hogy felsöprök,felmosok,hypozok!Annak ellenére sem szívesen nyúlok akármihez!Miért van ez?Mikor fogom tisztának érezni a lakást végre?(Nagyon sok az ,,elvárásom" hogy kinézzen valahogy itt minden)Sajna nem mostanában lesz pénzünk új cuccoka(csempézni,új kád,új wc)Annyira el vagyok keseredve!!!:( Pedig ezt vártam mikor megyünk külön,erre puff,semmi nem jön össze amit terveztünk+itt a koszos lakás!Eddig minden nap takarítás,festés,de látszatja nem igen van!Kezdek kibukni!!!És ez nem jó mert a párom agyára megyek a hisztimmel!Kéne egy kis bíztatás vagy nem is tudom!:) És azt sem hogy miért írtam ennyi hülyeséget:)
2011. júl. 21. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Kis mosoly, mély lélegzetvétel. Pozitív hozzáállás. Gondolj arra a párszázezer emberre, aki szívesen cserélne veled.

Apropó, a sarkokat felavattátok már? :) mindet?

2011. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is láttátok a lakást, mielőtt beköltöztetek? Nem tudtad, mire számíthattok?
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"Sajna nem mostanában lesz pénzünk új cuccoka(csempézni,új kád,új wc)Annyira el vagyok keseredve!!!"


Nekem annal boldogabb idoszakom talan meg nem is volt, mint amikor a parommal osszekoltoztunk es mindketten TUDTUK, es mindketten AKARTUNK a dolgokra sporolni.


Semmi gond, csak az elso sokk. Aki eler egy nagy celt(bajnoksagot nyer), az is atesik ilyenen.

2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, vásárlás előtt nem néztétek meg alaposan? Én legalább 10 lakást megnéztem, mielőtt választottam. Általában két lehetőség van: Az egyik, hogy eleve felújított lakást keresel drágábban, ami jó állapotban van, alig kell hozzányúlni, vagy olcsón lepukkantat, de akkor számolni kell a rengeteg felújítási munkával, anyagilag és fizikailag is.
2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem. a lakást, amit megveszünk, általában megnézzük előtte, legalább 2x, h tényleg tetszik-e, megfelel-e nekünk.


tegnap én is kitakarítottam egy panellakást (albérlő lakott benne eddig) hát azt az igénytelenséget és koszt sem semmi nem múlja felül. 3 órámba telt, mire valami elfogadhatót hoztam ki belőle.

nem sorolom, h hogy nézett ki, még belegondolni is undorító.


nos, állj neki, ne hisztizz, inkább tedd össze a két kezed, h van lakásotok, a mai világban tényleg sok ember cserélne veled.


én speciel még szeretek is takarítani, pláne ha a sajátomról van szó, mert a rend, tisztaság, jó illat elégedettséggel tölt el, és utána sokkal jobban érzem magam.


anno mi is lepattant lakást vettünk, de felújítottuk, mert abban az állapotában lakhatatlan volt.

2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De láttunk egyszer futtában!És más választásunk nem volt mert a másik lakás az csak ideiglenes lett volna!Én eddig is párommal éltem csak szülőnél!És nem csak 1 faluval arébb költöztünk hanem másik megyébe,áthelyeztettte magát!Ezért nem jutott más lehetőség!Nem könnyű...

Még nem avattuk fel az összeset!:))

2011. júl. 21. 14:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretek takarítani,szeretem a rendet a tisztaságot!Na de hogy örökké ezt csináljam főleg hogy nem az enyém,és hogy mások után!Ez sok!Olyan mintha életem végéig takarítanom kéne,de akkor sem lesz az igazi,mint a saját ahol eddig csak mi laktunk!:-( Ez hiányzik!!
2011. júl. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!