Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van 2 darab 100% pamut polóm...

Maxwell90 kérdése:

Van 2 darab 100% pamut polóm de nagyok rám hogy leeht összekicsinyiteni öket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 14:52
 1/6 anonim válasza:
egy varrónő pár száz forintért bevesz neked a két oldalából a varrásnál, úgy működik az egész hogy kiforditva felveszed, bejelöli, kiforditva elvarrja majd levágja a felesleges részt, aztán ha színével veszed fel olyan lesz mint az eredeti. Én is igy szoktam, csak én nadrágokkal.
2012. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajándékozd oda valakinek, akire jók, magadnak meg vegyél másikat.
2012. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak beszűkíteni kell,hanem az ujját is kivenni és szűkíteni,majd újra bevarrni. Többe kerülhet az átalakítás,mint egy újat varratni.
2012. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha 90fokon ki lenne mosva?
2012. máj. 13. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor kinyúlna. Összemenni a gyapjú szokott, nem a pamut. De annál se lehet meghatározni, hogy mennyire megy össze.


Viszont az oldalát magad is beveheted.

2012. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hat azert a pamut is rendesen osszemegy...nekem van egy 100% pamut ingem, amit veletlenul 60 fokon mostam ki, hat az S-es meretbol Xs-es lett, igy jobban mutatott rajtam, csak az volt a baj, hogy az ujja is osszement es kb az alkarom feleig ert:D


De a pamut fehernemum meg inkabb kinyult...nem tudom mitol fugg ez az egesz.

2017. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!