Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehetnének a fehér...

Hogy lehetnének a fehér ruháim fehérek, a feketék pedig feketék?

Figyelt kérdés

Megőrülök már,nem régi a mosógépem,3éves,de kezdettől ezt csinálja.A fekete ruhákat és minden sötétebbet ahogy kiveszek belőle tele vannak apró fehér szöszökkel,van amit csak egyszer tudtam felvenni,mert hordhatatlan a szöszöktől. (nincs a gépben zsepi).

A fehér ruháim pedig egyszerűen szürkék. Használtam már fehér domestost,cloroxot,trisót,de semmit sem érnek.sokszor látom a kiteregetett hófehér ruhákat.zoknikat és ölni tudnék ... mit tegyek??


2009. jún. 26. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosodio, mososzoda! Ha fehéret mosol öblisd àt a gépet, lehet valamelyik nagyon szöszöl!
2009. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arielt használj. Megéri, és ne spórolj vele. Csodákat tesz, de komolyan. Nekem ez vált be, és ha rendesen teszel bele mosórport, akkor fehérítő sem kell. Spórolsz vele.
2009. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, és a szöszeim is eltűntek. utolsó voltam.
2009. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak gélt használok,mert a mosópor is folyton látszott a ruhákon. :( Lehet hogy a gépnek van baja? Használtam Arielt évekig,nem volt különbség.
2009. jún. 26. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

A fehérekhez mosószódát és szódabikarbónát használok (rászórom a dobra) őblítőnek meg ecetet (állítólag a vízkő is "ráragad" a ruhákra és szürkíti őket, az ecet meg vízkőoldó)

A fehérek után (vagy törölköző, ágynemű után) közvetlenül nem mosok feketéket (csak valami világosabbakat és azután feketéket)

2009. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ecettől nem lesz savanyú szaga?
2009. jún. 26. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz szaga az ecettől. És puha is lesz.
2009. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!