Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha vendégségbe mentek mit...

Ha vendégségbe mentek mit figyeltek tisztaság szempontjából?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 00:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
fürdő, wc
2009. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem figyelek direkt semmit, de hát észrevesz az ember dolgokat. A fürdő, wc nagyon árulkodó. Ha vacsora/ebéd, akkor azért megnézem miből kellene ennem. Egyébként a lom abszolút nem érdekes, a kosz az ami lelombozó..
2009. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

evőeszközöket nézem meg (ha van vacsora vagy ebéd), és hogy ragad-e a padló és az asztalok.

Másra nem nagyon szoktam figyelni...talán a wc-deszkát...

2009. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én wc ezt nagyon, meg a földön a sarkokat hogy van e kosz a sarkokban.
2009. jún. 27. 01:23
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Én nem azért megyek vendégségbe, hogy a tisztaságot ellenőrizzem!


A barátaimhoz, rokonaimhoz szoktam menni, akiket alapból szeretek, ezért elnézem a hibáikat is, ha esetleg lenne ilyen. Nem is volt még olyan, hogy valahol piszkot láttam volna (lehet, mert nem is kerestem?).


Remélem, hozzám sem azért jön valaki vendégségbe, hogy ellenőrízzen, bár egyszer észrevettem, hogy a sógornőm az ablakomat vizsgálgatta (meg is van róla a véleményem azóta is)... :-P

2009. jún. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
A WC-t,evőeszközöket én is megnézem.De a sarkokat nem.A szekrényekbe nem nézel bele véletlenül?Mert ott lehet a legnagyobb rendetlenség.Nem azért megyek bárkihez is vendégségbe,hogy a lakását kritizáljam.Ezt bunkóságnak tartom.Egy lakás nem lehet mindig mindenhol patyolatttiszta,legfeljebb akkor,ha van takarítónő vagy a háziasszonynak nincs más dolga,mint takarítani.Ne legyen kosz a lakásban,de nem keresem a porcicákat.
2009. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akár bunkóság akár nem,mindenki körülnéz ha megy valahova.Aki azt mondja hogy nem,az hazudik.
2009. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na nekem volt olyan eset,hogy a szomszéd àthivott ebédelni,elötte az asztalon meg ott feküdt a macska.

Nem törölte le a szört.

Azt hazudtam,görcsölök,nincs étvägyam.

Szoval mindent nem lehet elnézni,ha baràt ha nem.

Kisebb rumli engem sem zavar

2009. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy nem látott piszkot, talán azért mert nem kereste az hülyeség már bocs. Nem kell keresni. Keresni kell a porcicákat, de ha mondjuk elmégy a wcre, azért feltűnik, hogy ki van takarítva, vagy úgy néz ki, mint egy vasúti wc. Ha akarod, ha nem észreveszed. Nem vagy vak ez nem szőrszálhasogatás...
2009. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

05:07-as!

nem is azért kérdeztem ,csak hogyha hozzám jönnek akkor mire figyeljek leginkább miaz amit az ember akaratlanul is megnéz vagy észrevesz!Mert ne mond hogy te nem vettél már észre valakinél koszt!!!


Énsem szoktam semminek mondani hogy "hély ez meg koszos!"

Csak azért észreveszi az ember-

2009. jún. 27. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!