Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítjátok a gyereketek...

Takarítjátok a gyereketek szobáját vagy ő csinálja meg?

Figyelt kérdés

16éves fiú, ugye kamasz már..eddig én takarítottam a szobáját, de elgondolkoztam rajta hogy bemenjek e az intim szférába..

tudni kell hogy sajnos nagyon kupis a szobája :S és ő nem csinálja meg sajnos, maximum negyed órás összeveszés után duzzogva...


2012. máj. 23. 10:20
 1/9 anonim válasza:

Szerintem azt már neki kéne megcsinálni, én 14 vagyok na jó lány, de én már 2-3 éve takarítom a szobámat.Vagy pedig beszéljétek meg, hogy ő összepakol, te meg a port letörlöd, porszívózol...

(Ja és boccs a tegeződésért)

2012. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd takarítson ő. De szerintem ne veszekedj vele. Csinálja akkor, amikor jónak látja.
2012. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy duzzog, ő a fiad, te meg az anyja/(apja) vagy, nem ő parancsol. Azt azért ne felejtsd el se te, se ő, hogy a viszonyotokban te állsz felül. Esetleg valami büntetéssel el lehet rettenteni a rendetlenségtől, vagy még jobb, ha valami kompromisszummal bírod rá a rendre. Mondom ezt úgy, hogy nem neveltem még gyereket, de engem is felnevelt valaki, és szerintem jó szülő volt nagyrészt.


Semmiképp se takarítsd te a szobáját, ebben a korban főleg ne, kellemetlenség lehet belőle.


21/f

2012. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

büntetést nem feltétlenül szeretnék alkalmazni, azt nem szeretném hogy azt higyje hogy kisgyereknek nézem..

inkább azt szeretném ha kicsit felnőttesedni kezdeni a takarítás ügyben..

múltkor pl női bugyit találtam a szennyes között, erről az apukájának szóltam és ő megbeszélte vele a sexuális dolgokat, szóval elvileg normális és biztonságos sexuális életetet él, szerencsére ilyen szempontból felelősségteljes eléggé. én elismerem ilyen világ van, zavarni nem zavar, ezért is szeretném meghagyni neki az intim szférát...valószínűleg valahogy motiválnom kéne, de egyelőre nem tudom mivel.

2012. máj. 23. 11:38
 5/9 anonim válasza:

Vázold fel neki is (ne szájbarágósan, csak lazán, és röviden), hogy mindenkinek jobb, ha ő takarítja a szobáját, bármiféle kellemetlenségek elkerülése végett. Ezt meg fogja érteni, és a megértetésnél nincs is jobb módszer a meggyőzésre. Rá fog jönni, hogy neki se hiányzik, hogy az ágya mögött használt gumit (nyilván nem szokványos otthagyni), vagy a szobában akármi mást találj. Esetleg viccesen megjegyezheted neki, hogy azért sem árt rendet tenni, mert ha felvisz egy lányt, ne azt a disznóólat lássa:) Szerintem ebből érezni fogja, hogy ilyen téren már érettként kezeled, partner vagy, és megérted.


Ismét a 3-as válaszadó voltam.

2012. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Az nem zavar, hogy ismeretlen lány bugyiját kell kimosnod a szennyes között, de az igen, hogy rendetlen a szobája? A kamasz fiúk legtöbbje rendetlen, életkori sajátosság.
2012. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

most mit csináljak? tiltsam meg neki hogy szexeljen vele?

ezzel valószínű azt érném el amit mestélt, hogy az osztálytársai csinálnak, hogy jobb híján mivel otthon nem tudnak sexelni ezért az iskola wc ben csinálják..ami közel sem normális és higiénikus...nem az a kérdésem lényege hogy zavar vagy nem hogy kupis a szobája, hanem hogy én takarítsam e..

2012. máj. 23. 14:46
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne takarítsd. Ha elég nagy ahhoz, hogy szexuális életet éljen, akkor elég nagy ahhoz is, hogy rendet tartson maga körül. Ezt viszont megmondhatod neki. Ne hidd, hogy én álszemérmes vagyok, nekem 2 fiúgyerekem van, de azért arról szerettem tudni, hogy kit hoznak haza.
2012. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
énis tudom hogy kit hozott haza, ismerjük a lányt, csak arról nem tudtam eddig hogy sexeltek is.
2012. máj. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!