Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hányszor mosogattok egy nap?

Hányszor mosogattok egy nap?

Figyelt kérdés

Onnan jutott ez az eszemben, hogy én ma egész nap mosogattam...

- ébredés után a tegnapi vacsora nyomait. (este már lusta voltam)

- reggeli után

- ebédfőzés közben

- ebéd után

- kávézás után (átjöttek anyósomék)

- vacsora után.


2009. jún. 28. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mosagatok, csak a gép éjszaka.
2009. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén én is sokszor.hétközben egy nap egyszer,este vacsi után de most hogy szünet van és itthon vannak a gyerekek ők mosogatnak maguk után napközben.
2009. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hello, nem vagy egyedül, én is mosogattam ma kb. nyolcszor... Jobb két terítéket gyorsan, mint összegyűjtögetni, mert akkor este már nincs kedvem nekiállni. Szép estét!
2009. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjj ne is mond!


Nincs se hossza se vége!!!Ha nem akarom hogy teli legyünk mosatlannal szinte minden 2. orában kell mosogatnom!borzasztó!

2009. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyit mint te, de ha túl sok nagy fazék jön össze, akkor bedobom a mosogatógépbe.
2009. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódom, hogy én vagyok csak ilyen vízipók! :)
2009. jún. 28. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam is gép mosogat.de észrevettem h igy szinte még több van mintha kézzel mosogatnék...
2009. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta úgy érzem, folyton csak mosogatok.:-( Főzés után, étkezések után, plusz mostanában ki sem látszom a befőzésekből (bodzaszörp, majd cseresznye, ribizli, tegnap-tegnapelőtt a meggy) és még nincs vége. Folyton mosatlan van, akármennyit mosogatok is. Országomat egy mosogatógépért!:-))
2009. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ez van...... mi pl azért van ennyi pohár mert 1 ből iszunk aztán megint másikat veszünk ki mert lehet hogy éppen beleszált egy légy vagy ilyenek. ezért gyűlik össze!
2009. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ennyit hanem többet mosogatok!Rengeteget főzök!Imádok főzőcskézni!Minden nap van leves, főétel, aztán valami desszert!Gondolhatod mennyi a mosogatni valóm!Míg fő a kaja addig az összepiszkolt edényeket keverőtálakat vágódeszkákat mosom, ebéd után ismét!Szóval se eleje, se vége!
2009. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!