Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cserélitek a...

Milyen gyakran cserélitek a felmosófejet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 12:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

a tisztaságmániás ne jesszusozzon, hanem lássa be, hogy beteg, és maradjon csedben. szép, és jó a tisztaság, de ha valakinek erre megy rá az élete, az gáz, és majd hordhatod a gyerekeidet allergológushoz.


a kosz nem rossz, egy bizonyos mértékig, ezt be kell látni.


én ugyan nem cserélem sűrűn a drága felmosófejeket, felmosás után csak beáztatom tiszta domestosos vízbe. ha koszos, mosógépbe dobom.. de nekem is hónapokig jó egy fej..


laminált parkettára csak ilyen lapos fejem van, azon van egy levehető-cserélhető tépőzáras felmosó, tehát nem szálas, azt könnyű mosni, de még azt sem dobálom sűrűn a mosógépbe.

2012. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg ha kirakom a napra, pikk-pakk megszárad egy jó csavarás után
2012. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

A mop valszeg azért büdös, mert lassan szárad ki belőle a víz. Nyirkos időben, ha a ruha nem szárad meg időben az is büdös lesz, de nem a kosz miatt.

Én is erős túlzásnak tartom azt a két hetet. Gondolj bele, vannak bizonyos kabátok, mint pl. az irha, amit sosem mosol, legfeljebb egy évben egyszer elviszed a tisztítóba. Azon mennyi baci lehet, te jó ég. :-) azt is kidobnád két hét után? A mopot viszont nincs az a pénz, hogy betegyem a mosógépbe. Minek?

1. A műanyag része összeveri a dobot.

2. mit rakjak még be mellé, hogy ne üresjáratban menjen szinte? (pazarlás)

3. Ha amúgy is Domestossal mosok fel, minek még pluszban fertőtleníteni? Azért nem a szánkat töröljük vele.

2012. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már megérik rá.Van hogy 2 hónap,van hogy 1 év.Télen hamarabb kopik,mert előszobába a hólevet bevisszük,azt töröljük naponta többször.Nyáron ha nem esős az idő,heti egyszer felmosok és kész.
2012. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szóval amikor felmosok, utána a felmosót is kiöblítem, abba a vízbe is teszek folyékony tisztítószert, és ahogyan írjátok, gyorsan szárad, nem fog az bebüdösödni.

A mosógépet nem használnám ilyesmire.


Én sem cserélem, esetleg csak pár hónap után, sosem számoltam még, amikor úgy látom, hogy már ezek ellenére eléggé megérett rá.

2012. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Hogy az öblítő-vízbe is teszek tisztítószert: mert a panel, ahol lakom ilyen hosszú-folyosós, elég sokan járnak el a lakásom előtt a saját utcai cipőjükkel. Szóval, ha a folyosót takarítom, utána (úgy érzem), kell, hogy a felmosóm ne csak szimpla tiszta vízben legyen kiöblítve. De ennél több "gondozást" nem kap!! :)))

2012. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

4. vagyok, nem vagyok tisztaságmániás (és nem domestosszal mosok fel mert nem szeretem a szagát és akő sem szép tőle)

250-300 forint egy fej,mit spóroljak rajta?

Ja és a kutyák mosógépében mosom, ami az ő takaróiknak, párnáiknak van. 4 nagy kutya mellett kétlem, hogy valaki tisztaságmániás lehet

2012. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

4 nagy kutya nem egy általános dolog, nálunk 1 kutya is éppen elég nagy mocskot csinál, pedig kicsi. na mindegy.


4 nagy kutya mellett érthető. de akkor ezt oda kellett volna írni, hogy nem egy olyan lakásról van szó, ahol a család hétköznben heti 25 órát tölt..

2012. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ja!

4 nagykutya + 2 mosógép esetén valóban megengedhető, hogy 2 hetente cseréld a mosófejet.

2012. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
érdekes, én 1500 alatt nem veszek felmosófejet - talán éppen ezért bírja tovább, mint a 200 forintos
2012. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!