Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen időközönként cserélitek...

Milyen időközönként cserélitek a felmosótok fejét?

Figyelt kérdés
Kb 3 hós az enyém és ugyanazt a felmosószert használom mint újkorában,de már nem érzem úgy az illatot,szerintem csak a felmosófej miatt lehet. Már vettem másikat,csak gondoltam előbb megkérdem nincs e más megoldás,mint a 2-3 havontai csere.
2010. jan. 13. 15:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én két havonta cserélem.
2010. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mennyiért veszed?
2010. jan. 13. 16:01
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a mesterséges illatokat sem a lakásban,sem a ruhákon.A felm osófejet akkor cserélem,ha már koszosnak találom.Ezután az udvari teraszt mosom fel vele.A lakásban pedig újat használok.
2010. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%
ki is lehet mosni szerintem.
2010. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
61%
Én kb 10 naponta mosom a fürdőszobai kilépővel együtt szoktam betenni a mosógépbe.Így sokáig használható,persze,ha nem szakad,potyog.Most ilyen vileda szerűset használok,persze nem márkás.
2010. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
79%
Én amikor koszosnak találom kimosom. Bár úgy vettem észre, hogy 4-5 mosás után hiába mosom magas hőmérsékleten és adok hozzá domestotst, már nem az igazi.
2010. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

én soha nem tenném be a mosógépbe (bocsánat, de nekem nem menne). kis hipós vízbe áztatom, és mindig alaposan kicsavarva tárolom, hogy ne legyen sokáig nedves, hanem száradjon meg minél hamarabb.

ha már nincs jó szaga, akkor lecserélem (egy idő után dohos szagot áraszt). ez nálam is kb. 2-3 hónap.

max. 3-400 ft-ot adok ki ilyenért, és akkor nem fáj a szívem másikat venni.

2010. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
39%
Mosógépben mossátok a felmosót meg a fürdőszoba szőnyeget??? Ugyanabban amiben a bugyitokat??? Ezt nem mondjátok komolyan?!
2010. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
45%
Ha lerothad a régi.
2010. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%
utolsó előtti, bugyis hozzászólás: igen, ez az, amit előtte nem akartam így odaírni. szóval, nekem nem lenne gusztám. van egy kutya pl. aházban, amelyik állandóan odapisil a lépcsőre. biztos, hgoy beviszek vmennyit a cipőmmel. utána felmosok, majd abbna a vízben mossam a fehérneműt, melltartót, pizsamát, törölközőt?! blehhhe, bocs, nekem ez nem menne, nem tartom higiénikusnak.
2010. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!