Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Plüssállat javítás? Varrónők?

Plüssállat javítás? Varrónők?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megkérdezné miért... Nos, nemrég összekaptam a párommal és az első karácsonyunkra kapott plüssmacit téptem meg. Az volt az egyik legnagyobb baklövés az egész életemben, hiszen azóta minden, mint a csoda. Nem érdekel milyen távol kell elvinnem, nem érdekel mennyi pénzt kérnek érte, de meg akarom! csináltatni. Esetleg ha ismertek valakit, aki foglalkozik ezzel, vagy csak egy kimondottan ügyes varrónőt, aki ért a plüssállatokhoz, nagyon nagyon megköszönném! Üdv.: Tomi

2012. jún. 6. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én a kiskutyámat ide vittem el. Őt csak újra kellett tömni kicsit, mert már öreg szegény. Meg voltam elégedve az eredménnyel. Szerintem a te macidat is meg tudják gyógyítani.

2012. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom megoldódott-e a helyzet, de ha nem akkor én megcsinálnám neked ingyen is, mert szoktam varrni plüssöket.
2012. aug. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!