Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánlanátok olyan mosópor -...

Ajánlanátok olyan mosópor - öblítő kombinációt aminek jó illata van és meg is marad valameddig?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ariel + coccolino sensation jasmine & black gardenia
2012. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kék Lenor vált be.
2012. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bonux mosópor és Silan öblítő. Ha száradás után rögtön a szekrénybe teszed a ruhákat, akkor sokkal tovább tart az illatuk, mintha napokig "szellőzteted" a szárítón.
2012. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én Ariel mosókapszulát vagy gélt használok, és Lenor vagy Coccolino öblítőt. Az öblítőből mindig más illatot, de csakis ezt a két márkát. És tényleg lehet abban valami, ha rögtön a szekrénybe teszed a ruhákat, tovább marad az öblítő illata. Ha a teraszon szárítom, akkor is hamarabb elillan, ezért jobb szeretem a lakásban szárítani.
2012. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dosia, Lenor sensitive.
2012. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írott és íratlan szabály, hogy olyan öblítőt érdemes párosítani a mosószerhez, amely gyártótól származik mindkettő. Pl. Ariel + Lenor, (P&G) Persil+Silan (Henkel). Ez nem kőbe vésett szabály, de nyilván megállja a helyét. Mivel érintett vagyok oly módon témában, hogy Ausztriából hozunk be mosószereket, öblítőket, így tapasztalataink is 2x-esek, egyrészt a saját, másrészt a vevőink visszajelzései alapján írtam le ezt. Az elmúlt hónapokban pl. A Lenor Német facebook oldalán is közvélemény kutatást intéztek a vevők felé, miszerint melyik öblítő (Lenor) passzol a legjobban az Ariel mosószerekhez. Érdekes párosítások is születtek. :))

Remélem tudtam én is segíteni a hozzá szólásommal.

2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is kombinációt ajánlok, de öblítőt, nagyon tartósat fogok: narancsos Coccolino. Eddigi legtartósabb.

Nem azt mondom, hogy nincs illat, amit nem szeretnék jobban, de a tartósságával kedvenccé lépett elő.

(Mosóport névtelent használok.)

2012. szept. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!