Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosópor helyett mosószóda, de...

Mosópor helyett mosószóda, de öblítő helyett mi?

Figyelt kérdés
Szeretnénk átállni a természetesebb dolgokra, amiben csak tudunk, és elhagyni a mesterséges vackokat. Mosáshoz pl vettem mosószódát a mosópor helyett, de az öblítőt mivel helyettesíthetem?
2012. jan. 2. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi egy egész evőkanál ételecetet öntünk az automata mosógép öblítős tartályába,és semmi ecetszaga nem lesz a ruhának
2012. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja, azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy azt hallottam, hogy ha csak ecetet használok, az hosszú távon tönkreteszi a mosógépet...
2012. jan. 2. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
az ecet természetesen sem a ruhát, sem a mosógépet nem teszi tönkre
2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ecet, dehogy teszi tönkre a mosógépet, pont ellenkezőleg. Ha szeretnél egy kis illatot is, akkor csepegtess illóolajat bele (figyelem: nem illatos olaj, illataroma és egyéb elnevezésű művackot, hanem 100%-os illó olajat!).
2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre a mosógépet az ecet. Én kb fél decit használok és 4-5 csepp illóolajat nagyon finomak tőle a ruhák. A szóda szerintem nem elég, mosó diót is vegyél mellé. Egy doboz ugyan 6000Ft körül van most de egy évig elég. Az általános szennyeződéshez elég de a tényleg koszos ruhákat vagy mosóporral mossad vagy kitapasztalod mennyi szódába és előtte beáztatód.
2012. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 éves a mosógépem,tökéletesen működik és amióta meg van,csak ecetet használok öblítésre.
2012. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van itt, akinek az ecet mar tönkretette a mosogepet, mosogatogepet? En kicsit tartok töle, de szivesebben hasznalenk en is termeszetest. Ja es a vizkö ellen is jo az ecet, ugye?
2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az ecet leoldja a vízkövet, és más szennyeződéseket is a gépben. Én is használok diót is, fél kiló 2000 ft, és fél évre elég, heti 3-4 mosással. Vanish van még itthon makacsabb foltokra, más nem.
2012. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
milyen ecetet hasznaltok?
2012. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 %-osat
2012. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!