Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A pár rövidujjú pólómon...

A pár rövidujjú pólómon megjelentek ilyen sárgásbarna foltok, szerintem fárol potyogott rá valami és elfogta. Nem tudom kiszedni a foltokat. Probáltam Vanishel, de nem segitett. Melyik lenne a legjobb folttisztitó vagy mosópor, vagy eljárás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet fenyőgyanta? Ha az, terpentinnel tudod kiszedni.
2009. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én textiltisztitó vagyok 26 éve,probáld meg beadni tisztitóba,kérj vegytisztitást(saját felelőségedre)foltkezelés nélkül.Utána vidd haza,zöld clorox,(a flakon)-os hidegvizbe áztasd be min.12órát, és utána 30 fokon mosogépbe mosd ki.A "sárga"foltok a legnehezebben kezelhetők!Nincs hely megmagyaráznom!!!gymarika@freestart.hu kérdezz bátran!!
2009. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem gyanta,mer diofa alatt volt
2009. júl. 5. 17:33
 4/4 anonim válasza:
nem én irtam,hogy gyanta,én csak a "sárga"foltok kezelésére adtam egy tippet,mint szakértő!Bocsi!
2009. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!