Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Te mindig kifordítva mosod,...

Te mindig kifordítva mosod, vasalod a ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Annyit nem ér egy ruha sem, hogy ezzel vacakoljak.
2012. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
anya mossa és vasalja de nem forditja ki !:D
2012. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ami nem fehér, azt nem is szabad máshogy vasalni, mert foltos lesz. A színének meg jobb, ha kifordítva mossák. Nekem ér ennyit.
2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Csak akkor ha strasszok vannak rajta, vagy felirat, hogy ne mossam le róla. De ha vasalom, nem fordítom ki!
2012. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Van olyan ruha, amit kifordítok, de nem mindegyiket. Nem vasalok.
2012. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

mosni igen, mindig kifordítom, mert ha kiterítem, rákakil a madár, vagy a gépben valami megfogja, akkor belül nem látszik. :D


vasalásnál csak a kényesebb anyagú ruhát fordítom ki.

2012. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én is a színe miatt szoktam kifordítgatni, anyósom szerint meg a farmereket kifejezetten úgy kell mosni, vasalni...na, anyu szerint sem kell fordítgatni, kész káosz ez...:)


Aki nem vasal: alacsony fordulaton centrifugál + azonnal kitereget, vagy hogyan csinálja, hogy nem lesz gyűrött a ruha? Jó, gondolom, eleve nem gyűrődős anyagú rucikat vesz...

2012. jún. 18. 23:24
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Én sem vasalok, csak 1-2 olyan ruhám van ami gyűrődik, azokat ki szoktam, de nem fordítom őket ki. Mosásnál kedvfüggő, de akkor is csak azokat szoktam amiken kopós minta van.
2012. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
55%
nem vasalok. én legnagyobb fordulaton minèl szàrazabbra centrifugàzom,aztàn beledobàlom a mosdòtálba és minden darabot. 2-3szor jò erösen kirázok mintha poros lenne,ettől egészen sima lesz. Mikor szàrazon szedem le, rögtön hajtogatom, kupacokba rendezem aszerint hogy kié és mehet a szekrénybe.
2012. jún. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
55%

ja szòval mielőtt a dròtra felrakom akkor ràzom ki.


ha csipesszel rakom a kinti szárìtòra,akkor a pòlòk t a legaljànàl csiptetem hogy ne legyen rajta hajtàs, màrmint a kötél nyoma

2012. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!