Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok! Szóvátegyem a páromnak...

Lányok! Szóvátegyem a páromnak? Ma mire hazaértem kimosta a függönyöket (családi házban élünk, jó sok volt)

Figyelt kérdés
És úgy szárította,h kirakta partvis meg felmosónyélre az ajtó fölé mindenhova:-Dolyan cuki!ha megmondom,h nem úgy kell az baj?
2012. jún. 18. 23:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagy csak örüljek h házias?
2012. jún. 18. 23:07
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, ha közben mosolygsz, és kedvesen megköszönöd.
2012. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges így szárítani, de így sem baj. Én mindig mondom a páromnak hogy ilyennel ne erőlködjön ha kész van kicsit rázza ki hogy ne folyón belőle a víz aztán akassza fel a helyére és kilógja magát meg elég hamar megszárad. Azért felesleges teregetni.
2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez az!de szegényem nem tudta hát felfalom olyan édes!szétszedte az összes takarítóeszközt:-D
2012. jún. 18. 23:13
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha megmondod, de próbáld nagyon kedvesen, mintha kímélni szeretnéd:

-Jaj nyuszikám...minek fáradtál a felmosónyéllel? Elég lett volna, ha vizesen a helyére csípteted, úgy is kirúgja magát...máskor ne fáradozz ennyit, én sem szoktam :D


Aztán dicsérd meg nagyon, hogy ilyen szuper, házias párja senki másnak nincs - nehogy megsértődjön és elmenjen a kedve a házimunkától.

2012. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szólnék érte, ez nagyon kedves tőle. Gondolj bele, egy évben max. 3-szor mostok függönyt, ez nem egy mindennapos dolog - így én hallgatnék az apró hibáról,a gesztus a fontos!!!
2012. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Monnd meg h örülsz neki, szépen megköszönöd, de elmondod hogy neki is egyszerűbb lett volna ha így és így csinálja. De semmiképp ne kioktató jelleggel, el ne menjen a kedve:P
2012. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Holnap ha hazaér munkából nagyon megdícsérem és hallgatok arról,h keleti szentélyt csinált a házból:-D
2012. jún. 18. 23:22
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Köszönd meg, és mond el neki, hogy hogyan kell.

A férjnek nem segíteni kell, hanem kivenni a részét a munkából. Ő is megköszöni neked, ha valamit megcsinálsz otthon?

2012. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen,még ha elmosogatok azt is.
2012. jún. 18. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!