Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ma mostam ki a függönyöket és...

Ma mostam ki a függönyöket és nincs jó illata miért?

Figyelt kérdés

Ma mostam ki a függönyeimet fehér cocolinoval meg mosóporral és még sincs az a friss illata a függönyöknek. Szerintetek mit csináljak most használtam először a fehér cocolinot a függönyhöz a ruhákkal nem volt probléma nagyon jó illatuk volt, nem kevés öblitőt használtam. Valami tippek ötletek? Szerintetek mossam át holnap Silan öblítővel eddig azzal mostam és nem volt probléma!

Szerintetek mit csináljak? Várom a tippeket és ötleteket persze a jó tanácsokat is!



2012. márc. 28. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok öblítőtől nem lesz friss illata,csak a mosógépet tömíti el.
2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg sokáig hagytad a gépben? És hogy milyen öblítőt használj? Ecetet, jót tesz a gépnek, a környezetnek, a pénztárcádnak és ugyan nem lesz illata a függönynek/ruhának, de büdös sem lesz.
2012. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az ecetet javaslom. Attól valóban friss illata lesz a holmiknak. Igaz,nem virágillat,de sokkal kellemesebb.
2012. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!