Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc házimunkátok, amit hobbyként szoktatok csinálni és örömmel csinálod?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Haha, egész nap mondják hogy ne menj a napra, de te csak kimész.

Utálom mind.

2012. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na ja, van benne valami :D Azért biztosan van valami amit esetleg örömmel csinálsz :)
2012. jún. 21. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha muszáj választani akkor mosogatás és a teregetés, de ilyenre pl hogy vasalás ostorral se tudnának rávenni. Nem is értem mit kell rajtuk vasalni, kilógatom aztán kész. Van aki meg vasal centiről centire órákon keresztül.
2012. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
en minden ruhat kivasalok, foleg a kislanyom ruhacskait es az agynemut:) de nem telik orakba:) mosok, megszarad es vasalom majd ugy rakom el. szeretek teregetni is. legszivesebben a kertben tennek-vennek ha lenne kert, azt imadnam:)szeretek fozni is, takaritani is (de sosincs rend a lakasban mert rendet tartani nem tudok...)
2012. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem a padlósúrolás meg a sepregetés.Csak,mert eszembe jutnak róla a régi szép idők amikor nem volt még porszívó...
2012. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én imádok pakolni, mindig benyomok hozzá valami kis pörgös számot, közben meg eltáncolgatok. engem ez tökre kikapcsol:)
2012. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor te vagy az aki mindig elpakolja a cuccaim! Csomó dolgom eltünt már, most pl egy fontos levelet nem találok.
2012. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sohasem gondoltam volna h valaki pakolni szeret mint hobbi :)
2012. jún. 21. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
A háztartásban található szerszámok és gépek karbantartása, javítása.
2012. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vasalás
2012. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!