Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a kedvenc házimunkátok és...

Mi a kedvenc házimunkátok és miért? Mivel veszitek rá magatokat a kevésbé szeretett munkák elvégzésére? Úgyértem mivel teszitek kellemesebbé?

Figyelt kérdés

Nálunk apámra időnként rájön a főzési mánia s akkor felfordítja az egész konyhát. Mindig egy kondérnyit készít ami úszik a zsírban és túlfűszerezi (de persze sose ismeri ezt be) s persze olyan lessz a tűzhely is meg minden. (persze 20 éve nem zavarja, hogy csak ő eszi meg mert tesóm vega, én és anyu meg már majdnem azok). A tesóm se pakol el maga után soha (pedig 26éves)

Ezért én a mosogatást imádom! Mindig büszke vagyok kicsit ha sikerűl eltüntetnem az "úszó poklot" a konyhából s még a mosogatót is kisúrolom fényesre! És mindig a nyomukban vagyok, hogy ne tegyenek koszt. A felmosást már annyira nemszeretem de a finom illat miatt rászánommagam! :D meg vasalni és mosni is szeretek

Ti nálatok is vadmalackodnak így? Mit szerettek nagyon?


2010. máj. 26. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a budi takarítását szeretem legjobban. Hogyan veszem rá magam? Egyszerűen imádom a szagát!
2010. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,de nálunk a párom főz,és mivel isteni ennivalókat csinál,így én mosogatok..Imádok mosogatni...Viszont borzalmasan utálok porszívózni...Ezt a műveletet a fiam csinálja..Az elején mindig megkértem rá,ma már szó nélkül csinálja..nem is várok többet el,csak a porszívózást...
2010. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem értem:akármennyit takarítok és pakolok,nákunk mindig rumli van.De már egy percig nem idegesítem magamat emiatt.Anyám dohányzik,és állandóan elkeveri az öngyútóit,ezért mindig a konyhából tünteti el a gázgyújtót.Ha főzni akar az ember,akkor az egész lakást fel kell forgatnia valamilyen öngyújtó vagy gyufa után.Amikor apám bemegy a konyhába,inkább oda se nézek... :) Komolyan nem értem a férfiakat.Ha vágnak egy szelet kenyeret,tuti,hogy minden csupa morzsa lesz,ha öntenek maguknak valamit inni,tuti,hogy minden csupa ragacs lesz.Komolyan mondom,direkt sem lehet ilyen mesteri felfordulást végezni. A tesóm viszont felülmúlhatatlan ilyen téren,de ő már szerencsére nem velünk lakik.Hát igen,nálunk sosincs állóvíz. :)

Én is felmosni szeretek a legjobban,és amit utálok,az az apró kacatok elpakolása.

2010. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a mosogatást úúúútttáááállllooommmmm!!!!!De valakinek azt is meg kell csinálni...Jó látni,ha minden kész van.
2010. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A morzsákat én is utálom mivel sose képesek alárakni egy tányért s azt hiszik olyan jó ha utánuk a száraz morzsába könyökölni :P

Ja meg összeszedegetni az üres iditős dobozokat, üvegeket! A fő ellenségem pedig a fokhagymanyomó... azt az egyet gyűlölöm. Mert ugye főzés után nemásztatják be csak úgy hadják beleszáradni a cucot s mire a konyhábatalálok már...

2010. máj. 26. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

majdnem mindent szeretek, csak néha túl fáradtnak érzem magam, h nekilássak.

nagyon szeretem azt látni, hogy ragyog a kégli.


amit gyűlölök: a párom haja! a fején nagyon jól mutat, ám a fürdő padlóján már kevésbé. komolyan, a következő pasim csak kopasz lehet :)


porszívózás zsír, főleg mióta porzsák nélkülim van. felmosás egy kicsit para, mert mindig el kell pakolni mindent a földről.

mosogatás csak annyiból nem bejövős, hogy mindig görnyednem kell, hiába 90cm magas a pult, én meg 175cm, ettől még folyton fáj a derekam. :(


a barátomat max inni engedem a konyha közelébe, mert ha kaját csinál, akkor több energiába kerül utána összepucolni, mint ha én szolgálnám ki.


mondjuk nem egészen házimunka, de utálom levinni a szemetet, bevásárolni, postára menni.


de szeretek mosni és teregetni, olyan fincsi illata van.

vasalni nem szoktam, nincs olyan cuccom :)

2010. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!