Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér ruhákat hány fokon kell...

Fehér ruhákat hány fokon kell mosni? És milyen programmal? Van még egyéb más fontos tudnivaló a fehérek mosásáról? 8azon kívül, hogy más színt nem lehet belerakni)

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
en 60 fokon mosom, hosszu programon. ha valamelyiken folt van arra ontok Vanisht. par napja az oblito helyett oldott ecetet toltok, Ariel gelkapszulaval mosok.
2012. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is 60 fokon szoktam hosszabb programon és direkt fehérekhez való mosóporral.
2012. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

40 fokon is elég, ugyanazon a programon mosom, mint a többit

ha megszürkülnek/besárgulnak/foltosak akkor a domestos fehérítő tök jó

2012. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam veszek fehérítőt,domestost,de azt a mosógép melyik részébe kell önteni? Mert van a mosópor rész ugye oda nem rakok semmit mert kapszulázok,van az öblítő oda öblítőt,meg van még egy pici akkor oda? vagy a ruhákra közvetlen? Nem büdös?

Bocsi ha off.

2012. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Fehérneműt, és törölközőt, pizsit lehet együtt mosni a fehérekkel, ha már nem eresztik a színűket (mármint, ha eredetileg nem fehérek). 60 fok kell nekik, ez öli a bacikat. Viszont inget, blúzt, kényes melltartót 40 fokon szabad csak.
2012. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Fontos tudni, hogy pamut vagy műszálas ruhákról van-e szó.

A pamutot nyugodtan moshatod 60 fokon.


A műszálas ruháknak elég 40 fok is, mert 60 fokon már sárgulhat.


Amennyiben magas a víz vas tartalma clorox, vagy domestos (fehér flakonos) fehérítő előmosás szükséges.

Főmosáshoz ajánlom az ariel mosóport.

2012. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

kvittagirl



Gyors mosó programon kimosni clorox vagy domestos textilekhez ajánlott fehérítővel.

Fontos, hogy a fehérítőszer jól ki legyen öblítve a ruhából, ezért nem ajánlom, hogy csupán fehérítős elő mosóprogramot használj.

2012. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!