Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sportcipőt kimoshatok mosógépben?

Sportcipőt kimoshatok mosógépben?

Figyelt kérdés
mosógép, cipő, sportcipő, sport, mosás, cipőt, sportcipőt, mosógépben, mosógépbe
2012. jún. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tedd bele egy mosózsákba, hasonló színű ruhák közé, és 30 fokos kímélő programra tedd be.

Magába ne tedd a gépbe, csak ruhákkal együtt!

2012. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki. A múltkor én is kimostam és nem lett semmi baja, csak tisztább lett :)
2012. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én telerakom a gépet cipőkkel és egy hideg vízes programot elindítok. A hideg víz békén hagyja a ragasztót a cipőn.Gyönyörűek a cipőim. :)
2012. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sportcipőt gyakorlatilag utcai cipőként használod, akkor minden további nélkül. Ha azonban kicsit is komolyabban sportolsz bennük és az adott sportra kifejlesztett cipőről van szó (pl. futócipő), akkor nem.
2012. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, a sima sportcipőt igen, 30 fok, mosózsák, és vedd ki a cipőfűzőt, azt külön mosd. Ha készen van, akkor tömd ki utána újságpapírral, persze ahogy szárad, cserélgesd benne a papírt. Én az erkélyen szoktam szárítani.
2012. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is mindig abban mosom öket. A füzöt sem veszem ki csak meglazitom, hogy atjarhassa a viz.

De vigyazz, egyszer mostam a feher függönyöket, es beledobtam parom feher nör puma cipöjet. Megfeletkeztem rola hogy 90°-on van a mosogep. A 41-es cipöböl 39-es lett.

:-)

2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!