Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mostatok már automata (előltöl...

Mostatok már automata (előltöltős) mosógépben papucsot, sportcipőt?

Figyelt kérdés
Én még nem, de már hallottam ilyet. Szabad? Féltem a gépet, de valahogy kefével nem tudom rendesen kimosni. (büdös marad)
2011. márc. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz, a cipő így kissé rövidebb életű lesz.
2011. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Papucsot ha anyagból van akkor simán kimosom gépben.A műanyag vagy gyöngyös papucsokat nem.Egyszer kimostam a Nike futócipőmet.Az egyiket darabokban szedtem ki..Igaz már viseltes volt,de még tudtam volna hordani..:( Szóval sport cipőt azóta nem mosom.

De ha van körömkeféd,és ha fehér a sportcipőd akkor áztasd be domestosba,és áztatás után mosóporral dörzsöld a kefével ott ahol koszos.Gyönyörű tiszta lesz mint újkorában.

2011. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már igen. Az első kör lutri, mert ha oldódó ragasztóval ragasztották, akkor szét fog esni. Valamint a mosógépgyártók sem ajánlják, mert nem tesz jót a mosógépnek. Érdemes mellé betenni még valamit, mondjuk 1-2 kis rongyszőnyeget vagy a fürdőszobaszőnyeget, hogy kiegyenlített legyen centrifugáláskor a súly és ne rongálja a gépet.
2011. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak mosható papucsaim, ilyen sima szobacipő szerűek, ezeket a ruhákkal együtt rendszeresen bedobom a gépben. Sportcipőt csak úgy szabad mosni, hogy más is van benne (pl. fürdőszoba szőnyegek), különben dobálja a gép, és tönkreteszi.
2011. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megprobálom betenni a szobapapucsot valamivel, ruhával.
2011. márc. 15. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
tedd be nyugodtan de tegyél bele még mondjuk 2 ócska szar törölközőt vagy ruhát hogy ne kopogjon
2011. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már magassarkút is mostam gépben. Nem lett baja sem a gépnek, sem a cipónek.
2011. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!