Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lett foltos? Eddig nem...

Berki Barbara kérdése:

Miért lett foltos? Eddig nem csinálta. Ötlet?

Figyelt kérdés

Hali...Eddig akárhányszor mostam mindig szép tiszta lett a ruha.

Most jelentkezett egy olyan probléma ami anno édesanyáméknál is. Észrevettük hogy a világosabb ruháknál(színes pl. kék,zöld,sárga,piros, fehér) és inkább a pólóknál ilyen barnásnak tűnő foltok vannak rajta. Próbálkoztunk kimosni megint de semmi. Anno anyámék szerelőt hívtak és azt azt mondta hogy az öblítő hagyja ezt a nyomot. Viszont nem értem és anyuék sem mivel ugyanannyi öblítő mosópor arányt használunk mint eddig és ugyanazt. Eddig nem volt semmi. Már nem merek színeset mosni.

Viszont igaz vanish szappannal kijön, de most mossam mindig újra kézzel? egyrészt fárasztó másrészt az nem olyan.

Valami ötletetek van? Szerelőt nem akar a párom hívni, mivel nem régi a mosógép.

Valakinek volt már ilyen? hogy oldottátok meg? pénztárca kímélő ötletek jöhetnek :D


2012. jún. 25. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet lerakódott valami kosz a mosógépbe. Próbáld meg egy üres programban átmosni, ecettel vagy domestossal.
2012. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen most pont ezt teszem üresben mosom át ecettel...szerintem a mosópor öblítő egyveleg mellé Vanisht fogok még adagolni, :( biztos van olcsóbb is...
2012. jún. 25. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magas a víz vas tartalma.
2012. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!