Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek az a tv műsor...

Szerintetek az a tv műsor igaz lehet, ahol Gombos Edina és Joshi Bharat felesége takarítanak?

Figyelt kérdés

Én képtelenségnek tartom azt elhinni, hogy vannak olyan emberek, akik tudnak olyan piszokban és retekben élni. Mert oké, az hihető sztori, hogy valaki beteg/öreg/sérült, és nem tudja magát ellátni. De azért csak van valami hozzátartozója, más nem egy otthon/ szoc. intézmény, aki pl. gondoskodik a kajájáról (mert ha takarítani nem tud akkor boltba menni sem), vagy akkor egy kedves szomszéd.


Nekem ez nagyon fura. Mert hogy néha kupi van itthon, arra még azt mondom, hogy oké. Na de ilyen kosz? Nektek mi a véleményetek erről?



2012. jún. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
azt nem tudom hogy igaz e de én már láttam olyat hogy valaki olyan koszos házban él mind amit ott mutattak...
2012. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mentősként, neha sokkal cifrább, igénytelenebb, koszosabb házakba, lakásokba van szerencsénk betévedni, de szerintem a műsorban látottak nem valósak.
2012. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi, hogy vannak emberek, akik tudnak így élni. :/
2012. jún. 26. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
a műsor inkább egy kemény reklám;)
2012. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez jön le...
2012. jún. 26. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!