Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy műsor a Zone clubon...

Van egy műsor a Zone clubon emberek lakását takaríják ki, van olyan ember akinek így néz ki a lakása? Szóval van olyan ember, aki nem nagyon takarít a lakásában, vagy csak ritkán takarít? És ha igen mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hasonlók biztos, hogy vannak. Azok akik foglalkozásuk miatt sok ember lakásában megfordulnak tudnak érdekes dolgokat mesélni. Az emberek rendszeretete, ezzel kapcsolatos igénye, igényessége nem egyforma.
2009. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
én a szobámat nem takarítom ki szinte sosem, de anyukám hetente minimum kitakarít, összepakol. volt olyan hogy nagyon összevesztünk, igy nem jött be a szobámba. ott állt 10 tányér kb, 20 kanál, rengeteg pohár, kajamaradékok többnapos ebédek ruhák könyvek minden a földön. már a hangyák is ellepték a szobámat, és csak az ágyamon tudtam járkálni. ez a lustaságom miatt van
2009. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát most nálunk is ilyesmi a helyzet, mert évek óta felújítunk, de a válság miatt nincs pénz a ház meg sehogy sem áll... rettenetes.

Amúgy én jártam már ilyen lakásokban, ilyen szegényebb, nemzetiségi vagy tanyasi házak voltak. Nem akartam senkit megbántani, csak én tényleg láttam már ilyet. Én nem is lepődök meg a tvben látottakon. Amerikában sok ilyen háztartás van, de akad az bárhol máshol is.

2009. máj. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Én néztem ezt a műsort, de én nem hittem el, hogy élnek így emberek. Gondoljátok, hogy olyan porba, meg büdös ágyneműbe, a bogarakról nem is beszélve tudnak élni?

A wc, fürdőszoba meg gyomorforgató egyenesen.

Szerintem aki így él, csak valami betegsége lehet agyi szinten, nem?

2009. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!