Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet penészt eltávolít...

Hogyan lehet penészt eltávolítani a fürdőszobában a fugáról?

Figyelt kérdés
A zuhanyzónál van, és nagyon csúnya, házi praktika is érdekel, vagy konkrét tisztítószer is jöhet! Köszi

2012. jún. 27. 21:13
 1/7 anonim válasza:

[link]


muter ezt használja

kb 1000-1400 ft között van az ára,de egy flakon sokáig elég,ha kevés a kezelendő felület.

Ráfújod,és pár perc múlva el is tünteti a penészt,csak le kell törölni.

2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad a szilikon penészedik. Akkor azt ki kell teljesen kaparni,és direkt fürdőszobába való szilikonnal újranyomni.
2012. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bármilyen hypó alapú szer leviszi. Akár a tiszta hypó is. Ha olyat használsz a heti takarításnál és nyitva hagyjátok az ajtót, nem fog penészedni :)
2012. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szilikon a fuga akkor cserélni kell,

hagyományos fugához ajánlom a flóraszept penész foltok elleni spray változatát.

2012. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Ultra Szavó penész elleni szer vitte le, a Domestos nem segített.
2012. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ultra szavo nekem is, semmi más nem volt jó.
2012. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Enn& válasza:

Az albiban a fürdőszobában a csempe közi fuga penészedik nagyon.

Fogtam egy tálat, tettem bele meleg vizet, citromsavat, egy kis tusfürdőt az illat miatt, és fogtam még egy kis tálat, abba szódabikarbónát raktam, és egy mosogató szivacsot használtam a takarításhoz. Benedvesítettem, és a dörzsis felét belemártottam a szódabikába, és így erőteljesen dörzsölgetve a fugát haladtam a csíkokon. 95 %-os eredményt értem el, szépen leszedte a sok feketeséget ez a megoldás, remélem nem is tér hamar vissza ez a probléma. Mindig nyitva hagyjuk az ajtót.

2012. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!