Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik házimunkát utáljátok/sz...

Melyik házimunkát utáljátok/szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Portörlést ki nem állhatom. Mosogatni viszont imádok,és az új porszívómmal már porszívózni is.
2012. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Régebben utáltam porszívózni és szerettem port törölni. Most már utálok port törölni, ellenben szeretek porszívózni. :)

Szeretek még söpörni (konyhába, folyosón, ahol nincs szőnyeg) és felmosni, a konyhába takarítani (gáztűzhelyet letakarítani, asztalt rendbe tenni, székeket átkefélni stb.)

17/L

2012. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

legjobban a mosogatás,konyhai dolgokat utálom.

Amit szívesen csinálok az a porszívózás,mert akkumlátoros porszívóm van,csak feltöltőm és nagyon könnyű egy szerkezet és mindenhova tudom cipelni nem nehéz,forgófejes végén csak kiürítem a tartályt. Miatta szerettem meg a porszívózást,már felsöpörni se kell nagyon csak kiviszem konyhába meg előszobába:)

2012. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Leolvasztani a hűtőt!!!!
2012. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én wc-t pucolni utálok!
2012. jún. 30. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Én meg kutyaszart szedni a kertben!
2012. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vasalni utálok legjobban. Nem is szoktam.

Legszívesebben a mosogatást csinálom. A portörléssel is elvagyok.

2012. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Imádok szépen mosni és vasalni.

Takarítani alig szoktam, van takarítónőm.


Utálok főzni és mosogatni, de ezzel szemben heti 6 alkalommal főzök friss vacsorát és minimum 2x sütök süteményt egy héten.

2012. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ablakot pucolni, vasalni és port törölni nem szeretek. Szeretem a fürdőt takarítani, teregetni, felmosni.
2012. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek mosogatni, porszívózni nem. A porszívót nem bírom. huzogatod a végét, a kanapé alatt, mögött, közben fujja rád a levegőt, szedd fel a széket, pakolj fel mindent a földről..


Mosogatásban meg. baloldalt a koszosok, jobb oldalt a tiszták középen pedig mosogatok. azt nagyon szeretek

2012. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!