Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép víz nélkül járt,...

Mosógép víz nélkül járt, lehet ettől komoly baja?

Figyelt kérdés
Véletlen nem nyitottam ki a vizet, és 90 fokos program 2,5 órán keresztül járt, lehet ebből baj?

2012. júl. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Férjem szerint a gépnek semmi baja nem lesz/lett, de a benne lévő ruhák esetleg megszagosodnak. Azokkal mi történt?
2012. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából ecetes fertőtlenítő mosást akartam mert régen nem volt használva a mosógép (habár újszerű Fagor Innova), ruha nem volt benne.
2012. júl. 4. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A mostani mosógépek el sem indulnak víz nélkül, ha be is van kapcsolva, nem csinál semmit. Amúgy ha víz nélkül végigmegy a program, leéghet a motorja is. Egyszerű: indítsátok be! Ha elindul a program, nem történt semmi baj!
2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a fűtőszálat félteném, de akár túl is élhette.
2012. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvileg már a 10-15 évvel ezelőtti automata mosógépekben is már benn volt/van az automata vízszint jelző érzékelő,és ez addig nem engedi a programot tovább futni amíg nem kapja meg a kellő vizet a gép.

Elvileg nem futott végig a program,azaz az első vízbetöltési fázisnál meg kellett neki állnia víz hiány miatt. Nem lehet hogy észre sem vetted azt hogy csendes a mosógép...(?)

2012. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kb. 30 éves Hajdú gépem sem indul el víz nélkül..
2012. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elindítottam és elmentem otthonról a párom maradt otthon, ő nem figyelte, és mikor haza értem láttam hogy leállt de a tekerő a normál állapotra vissza állt. Szóval mintha végig ment volna. Szóval nem tudom mi játszódhatott le, nem értek hozzá :D Most elindítottam egy rendes mosást, kiderül. Köszi a kommenteket, remélem nem lesz baja. :)
2012. júl. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!