Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sárfoltos lett a fehér gatyám....

Sárfoltos lett a fehér gatyám. Hogy távolítsam el a ruháról? Hipót vettem, de nem tudom hogy fogjak hozzá, milyen arányba keverjem a vízzel stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sár kijön hypó nélkül is, felesleges roncsolni az anyagot. Max. ha a mosás után még mindig látsz foltot, egy kupak cloroxot önts egy lavór vízbe, áztasd benne 1-2 órát, és mosd ki újra.
2009. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is várd meg amíg megszárad és jól keféld, dörzsöld ki belőle. Utána most ki simán, lehet, hogy az is kiviszi. Ha nem akkor jöhet a clorox. (Nem hypo, attól besárgul és nagyon roncsol)
2009. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


De az a baj h. ez nem sima sár folt hanem budapesti olajos gusztustalan...stb. Mosógépbe 2x mostam ki ugyan úgy nem jött ki belőle. És fehérítővel is próbálkoztam és semmi.:(

2009. júl. 12. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

részemről a vanish termékek maximálisan szuperek minden téren.


Van folteltávolító, van fehérítője is, kiszedi pikk pakk a foltokat és még kellemes illatú is.

2009. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem ajánlanáma hypot ahogy már sokan irták ariel folttisztitó (zöldes szinű) nagyon jó én is jártam hasonlóan
2009. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!