Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vízlágyító golyó vagy Calgon?...

Vízlágyító golyó vagy Calgon? Lesz gond a gépemmel, ha csak a golyót használom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 08:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy Hajdú-Bihar Megyei vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 13. 08:59
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én és a családomban senki sem használ semmilyen vízlágyítót se mosógéphez,se mosogatógéphez.Szerintem csak fölösleges pénzkidobás.Anyósomnak 12 éves Bosch mosógépe van,naponta mos nem is egyszer és most romlott el,igaz talán egyszer vagy kétszer volt szerelőnél.
2012. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges én is azt mondom,1-2 havonta 1l 20%-os ecet bele és egy főző programot elindítani.Csak úgy jön kifele a sok vízkő!
2012. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom, hogy még egy városon belül is teljesen eltérő a víz keménysége és vas tartalma.


használj golyót és ha elégedett vagy a mosott ruhák puhaságával akkor nem kell más.

2012. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kemény a víz, valamit érdemes használni(kevesebb mosószer, jobb mosóhatás) - ezt a helyi vízművek honlapján megtalálod. Nálunk jó volt a golyó, de mosószódát is használunk, ez is lágyít,(és mosószer is egyben) és a mosószer felét harmadát lehet vele kiváltani.
2012. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemrég mondta egy mosógépszerelő, hogy fél évente elég átmosni ecettel a gépet, felesleges a calgon.

Nálunk nem kemény a víz. Ha nálatok igen, és többen vagytok, sokszor mostok, akkor mosd át sűrűbben ecettel.

2012. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Muterom Hoover mosógépe 17 évig ment anélkül hogy látta volna szervizes. Annyi vízlágyítót kapott ami a mososzerben volt. Ennyit a vizlágyításról

2012. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!