Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan, mivel takarítod a...

Hogyan, mivel takarítod a fürdőszobában a csempéket?

Figyelt kérdés
még kezdő háziasszony vagyok, arra gondoltam, hogy domestosos vízzel (szivaccsal) átmosnám, de attó nem lesz majszos?
2012. júl. 13. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
én a fürdőt leginkább sima ecettel takarítom, nekem az viszi le legjobban a vízkövet
2012. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész fürdőszobám csempézett. A kád, és a mosdó felöli oldalt vízkő oldóval mosom le, a többi oldalt ablakpucolóval tisztítom meg.
2012. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csempét és a csapokat,kádat is csak ecettel.
2012. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Fürdőszobai tisztítót vettem (spricnis) a közértben, lehet ilyet kapni bárhol, drogériákban is (dm, müller, rossmann)

Nagy hátránya az, hogy ha alaposan befújod a felületeket, akkor kikészül a tüdőd az oldószertől, hiszen abban a kis helyiségben az ott marad a levegőben sokáig, kellemetlen így takarítani. Ebből a szempontból tényleg jobb az ecet.


Nézd csak, ezt most találtam neked, többek között fürdőszobai takarításra is ajánlják a szódabikarbónát.

Ha közértben, hiperben veszed, akkor 50g-os kiszerelést kapsz 50 Ft körül, én tegnap Csepelen egy gyógyszertárban vettem 200g-osat 140 Ft-ért.


[link]

2012. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahol vízköves ott ultra savó vízkőoldóval.


Más helyen fújok rá clint és áttörlöm papírkendővel.

Ahol pedig fertőtleníteni kell ott domestosszal

2012. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
w5 általános tisztítószer, ecet, víz van össze keverve egy spricnis flakonba. Ezzel takarítom a csempét, a kádat, a csapot.
2012. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!