Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen színnel mossam össze,...

Milyen színnel mossam össze, hogy más színe legyen? Mondjuk lilás?

Figyelt kérdés
4hónapos pici lányom van és én nem bírom a rózsaszínt(anno láttam egy anyukát totál pinkbe meg a kislány is pinkbe meg a babakocsi is rózsaszín és akkor megfogadtam én nem adok rá rózsaszínűeket,mert ki nem állhatom) ezt elmondtam már a rokonoknak-ismerősöknek. Ettől függetlenül dédije rózsaszínt küldött a csomagba. Ruha festékkel nem akarom kifőzni,mert a pici érzékeny bőrére ki tudja mit váltana ki. Ezért érdeklődök,mivel moshatnám össze más szín érdekében?Előre is köszi.
2012. júl. 15. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hipóba ki, akkor fehér lesz.

Ha össze mosod valamivel, akkor csak koszos, kopott hatása lesz.

Adj rá más színt is a rózsaszín mellé, lilát, narancsot, barnát, akkor már németh olyan pink hatású, hanem csajos!

2012. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes, én is így gondoltam régen, hogy ha lányom lesz nem lesz minden csupa rózsaszín. pl babakocsi tuti nem. Aztán most már úgy megszoktam, hogy rózsaszín ruhákat kap, hogy már tetszik is. :D A napokban épp egy pólón gondolkodtam, hogy varázsolhatnám rózsaszínné, alapból fehér, kék mintával, és aranyos lenne rózsaszín alapon, összemostam egy piros rucival ami engedi a színét, de fehér maradt :D

Hogy válaszoljak is: a ruhafesték úgy tudom a kötött anyaghoz nem is jó. Ha kihipózod, az sem biztos hgoy jót tesz a kötött cuccnak, és az is lehet, hogy csak foltokban szedi ki a színét. Valami olyan textilfestéket keress, ami bőrbarát, jó az anyaghoz, és miután befestetted, mosd át többször mielőtt ráadod, igy tuti kijön belőle a káros anyag. De szerintem ha 1-2 rózsaszín cucca marad, az nem baj. :D

2012. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

lső: adtam már rá pink gatyát fehér egérkés pólóval. 5percig volt rajta nem bírom ha nme is totál pink a gyerek akkor sem.Így akitől kaptuk visszacseréltettem egy zöld napozóra :d

második: Ezt mikor én láttam a rózsaszín mániás anyát kb. 16-17éves lehettem azóta eltelt 10év 27 leszek jövő hónap14.-én és a véleményem 10év alatt nem változott. van meg lehet lesz is rózsaszín de nem adom rá :Dkivétel a ciklámen.lila,bármilyen alapon kevés rózsaszín minta,vagy a nagyon halvány pasztel majdnem fehér rózsaszín.slussz.:D

na majd keresek ha létezik bababarát ruhafesték.

szép napot.

2012. júl. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!