Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosószerrel fel lehet mosni?

Mosószerrel fel lehet mosni?

Figyelt kérdés
Felmosáshoz való tisztítószer helyett mosószer a vízbe?
2012. júl. 16. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

SZerintem nem szerencsés,mert valószínűleg nagyon fog habzani és felülettől függően csúszóssá válhat.

Ha nincs felmosószer akkor inkább egy kevés domestos, vagy egy nagyon pici mosogatószer vagy egy kis ecet.

2012. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább mosogatószert :) Én sokáig azzal mostam fel.
2012. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csíkos lesz tőle a kő. Nem a legjobb választás. Mosogatószer, Domestos, vagy öblítő!
2012. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fog habzani, én már próbáltam, bár véletlenül. Utána még egyszer felmostam, tiszta vízzel, mert ragadt is.
2012. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
samponnal nagyon szép tiszta lesz. mosóporral inkább ne.
2012. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sose válik csíkossá a padló!

A mosogatószer 100x jobban habzik, mint a mosószer.

Nem lesz ragacsos és csíkos sem, sőt túl habos sem, ha csak egy kicsit teszel forró vízhez!

Itt érvényes, a "kevés több"!


Nekem nagyon jól bevált. A konyhát sem kell sikálgatnom, csak áttörölni!


Az öblítő ragad, a mosogatószer jobban habzik, mint a mosószer és mégis minek domestoszozni, ha nem muszáj? Anélkül nem is lehet tisztaság?


A sampon is jó ötlet, de én nem hiszem, hogy az 1000 forintos samponommal jókedvűen mosnék fel! :)

2012. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül én is felmostam a mosószerrel! :D Szerencsére nem tapasztaltam se azt hogy csíkos lett volna a padló vagy ragadós. Azután persze találtam rendes felmosó szert is... Dehát ez van!:)
2012. júl. 18. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!