Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépesek segítség! Mi...

Mosogatógépesek segítség! Mi lehet a baj? A mosogatógépben Somatot használok, só is van a mosogatógépben, van külön öblítőm is. Mégis a tányérok opálosak, vagy éppen piszkosak maradnak, az evőeszközök szintén. Minden programot végigpróbáltam!

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlságosan teletömöd a mosogatógépet. Vagy úgy rakod bele a cuccokat, hogy a forgólapát elakad.
2009. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én por Somatot használok, sót és öblítőt. Általában szépre mosogat, de néha előfordul, hogy piszkos, vagy opálos marad valami. Mondjuk nálunk néha nagyon gyenge a víznyomás.

Próbáld meg az öblítőt változtatni, vagy többet adagolni hozzá. Az is lehet, hogy "letakar" valami a gépedben.

Át szoktad mosogattatni mosogatógép tisztítóval? Állítólag a mosogatáskor leoldódó piszkok, zsírok, lerakódnak a mosogatógépben, ezért kell néha átmosogattatni.

2009. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor kipróbálok másik öblítőt, és átmosatom a gépet, ezt még idáig nem tettem, mert még új a gép és csak most tanulgatom a használatát.
2009. júl. 17. 09:21
 4/5 anonim válasza:

Ha még új a gép,nem gondolom,hogy ez az oka.

Én egyébként a Somatot nem szeretem,35 fokon nem oldódik fel.Vegyesen használom a dm,rossman,tosco termékeit,van calgonit is,mikor mennyire koszos az edény,azt használom.

Szerintem inkább az öblítő adagolóját állítsd erősebbre.

Én mikor lejár a gép,még nem nyitom ki az ajtót,várok egy kicsit.

2009. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha tablettát használsz, akkor nem kell külön öblítő is, elég a tabletta. Én 60fokon mosogatom, és gyönyörű tiszta minden.
2009. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!