Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véleményeket szeretnék kapni,...

Véleményeket szeretnék kapni, hogy jó választás-e műszakilag konyhasorba beépíteni kondenzációs szárítógépet? Helyszűke miatt máshova nem tudjuk betenni! Viszont nem szeretnénk ha egy hónap múlva tönkremenne a helytelen üzembe helyezés miatt!

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Be lehet építeni, bár meglehetősen meleg lesz, és a pára is ütni fog. Kicsapódni nem a közvetlen közelébe fog, hanem kicsit messzebb, amit már nem melegít fel a készülék.
2012. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy~két "nyugati"(Svéd)utam során én meglepőnek tartottam,hogy a mosó-,és szárítógép a konyhában van...sorban a mosogatógép után.

Én mondjuk olyat láttam,aminek olyan csöve/kivezetése van,mint a konyhai elszívónak-és oda is van bekötve.

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szárítógépben brutál össze gyűrődik ám a ruha!!
2012. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó sok hozzáértő választ kaptál.A kondenzációs gépek lényege,hogy lecsapatja a vizet egy tartályba,amit szépen kiöntesz.Kifelé nem jön semmi,vagy csak abszulút minimális.Pont úgy kell kezelni,mint bármelyik más,beépített készüléket.A ruhát pedig egyáltalán nem gyűri,ha a megfelelő anyagokhoz a megfelelő programot választod ki.Persze,az automata gépben is tönkremennek a gyapjúpulóverek,ha a 90 fokos főzőprogramra teszed be őket.Semmi problémád nem lehet,ha amúgy szabályos földelt rendszerbe csatlakoztatod.
2012. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es, látom csak az elméletet ismered, tapasztalatod nincsen.


A készülékben szárítás közben 100+++ fokos levegő kering, ami programtól függően 60-120 fokra melegíti a ruhát, ezért az egész gép meglehetősen meleg, fűt, mint a rettenet. Kondenzáció ide vagy oda, jön ki pára belőle. Persze a teljes mennyiségnek csupán töredéke, de akkor is elég ahhoz, hogy üssön. Én egy 8 m2-es fürdőben használok egy kombinált gépet, hát már a 90 perces program végére is pokol van bent...

2012. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a gardrób szobában van bent a szárítógép, a fürdőbe a pelenkázó, fürdető állvány miatt nem fér be egyelőre, de majd átvisszük, ha már lesz hely. Jelenlegi helyén 1,5 éve van a gép, a szoba, a szekrény, a ruhák nem dohosak, nem penészedik semmi, párát az ablakon nem vettem észre. Viszont tényleg nagyon fűt.

Szerintem konyhába simán mehet, pláne ha van elszívó a közelében.

2012. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Műszakilag megoldható, amennyiben beépíthető gépet vásárolsz.


Szabadon álló gép beépítése macerásabb, sokkal több kompromisszum kell hozzá, sőt van olyan eset, mikor nem is megoldható.


Ha nincs végtelen hosszú konyhapultod, és nem javaslom a szárítógépet. ha mindenképp ragaszkodsz ehhez a funkcióhoz, vegyél egy beépíthető kombi készüléket!

2012. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!